- Aktualnie wyprzedane
Be quiet! Obudowa Dark Base Pro 901 BGW50
Be quiet! Obudowa Dark Base Pro 901 BGW50 Be quiet! Obudowa Dark Base Pro 901 BGW50 to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Big Tower Typ obudowy Micro ATX, ATX, XL-ATX, E-ATX, Mini-ATX.
Be quiet! Obudowa Dark Base Pro 901 BGW50
Be quiet! Obudowa Dark Base Pro 901 BGW50 to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Micro ATX, ATX, XL-ATX, E-ATX, Mini-ATX. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 569 x 254 x 603 mm. Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 4 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C, Kontroler wentylatorów.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 4 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C, Kontroler wentylatorów.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Micro ATX, ATX, XL-ATX, E-ATX, Mini-ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 24 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 16 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 7 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Typ obudowy | Big Tower |
| Waga | 17.8kg |
| Wentylator | 14 cm |
| Wymiary | 569 x 254 x 603 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 4 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C, Kontroler wentylatorów |
Opis
E-ATX
Micro ATX
Mini-ATX
XL-ATX
1 x mikrofon
1 x słuchawki
4 x USB 3.0
Kontroler wentylatorów
Specyficzne kody
- EAN13
- 4260052190142
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także