Fractal Design Obudowa Define XL TG Dark Tint ATX Czarna
Fractal Design Obudowa Define XL TG Dark Tint ATX Czarna Fractal Design Obudowa Define XL TG Dark Tint ATX Czarna to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Tower (UPS).
Fractal Design Obudowa Define XL TG Dark Tint ATX Czarna
Fractal Design Obudowa Define XL TG Dark Tint ATX Czarna to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Akcesoria w zestawie: Obudowa Pudełko na akcesoria Instrukcja obsługi Wentylowany panel górny ODD bracket ODD bay cover 2 x HDD/SSD trays . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 604 x 240 x 566 mm . Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.1 Typ C.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.1 Typ C.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Obudowa Pudełko na akcesoria Instrukcja obsługi Wentylowany panel górny ODD bracket ODD bay cover 2 x HDD/SSD trays |
| Format obudowy | ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 25 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 18 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 2 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Waga | 16.64kg |
| Wentylator | 12 cm, 14 cm |
| Wymiary | 604 x 240 x 566 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.1 Typ C |
Opis
14 cm
1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 2.0
2 x USB 3.0
Specyficzne kody
- EAN13
- 7340172702061
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także