Fractal Design Obudowa Meshify C Solid Side
Fractal Design Obudowa Meshify C Solid Side Fractal Design Obudowa Meshify C Solid Side to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Micro ATX, ATX, ITX Format obudowy.
Fractal Design Obudowa Meshify C Solid Side
Fractal Design Obudowa Meshify C Solid Side to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Micro ATX, ATX, ITX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 395 x 212 x 440mm. Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 2 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 2 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo).
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Micro ATX, ATX, ITX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 5 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Waga | 6.16kg |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 395 x 212 x 440mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 2 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
Opis
ITX
Micro ATX
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 3.0
Specyficzne kody
- EAN13
- 7340172700081
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także