• Nowy
Laptop EliteBook X G2i U5-335 AI 512GB/32GB/W11P/14.0 E5SJ0ET
Laptop EliteBook X G2i U5-335 AI 512GB/32GB/W11P/14.0 E5SJ0ET
Laptop EliteBook X G2i U5-335 AI 512GB/32GB/W11P/14.0 E5SJ0ET
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Laptop EliteBook X G2i U5-335 AI 512GB/32GB/W11P/14.0 E5SJ0ET
Laptop EliteBook X G2i U5-335 AI 512GB/32GB/W11P/14.0 E5SJ0ET
Laptop EliteBook X G2i U5-335 AI 512GB/32GB/W11P/14.0 E5SJ0ET

Laptop EliteBook X G2i U5-335 AI 512GB/32GB/W11P/14.0 E5SJ0ET

16 614,94 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

local_shipping Zamów do 16:00 — wyślemy dzisiaj!
calendar_today Przewidywana dostawa: poniedziałek, 26 października (za 3 dni)
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
Loading...

Laptop EliteBook X G2i U5-335 AI 512GB/32GB/W11P/14.0 E5SJ0ET

HP Inc.

Kod producenta: E5SJ0ET#AKD

Ultralekki, bardzo inteligentny. Dla kadry kierowniczej w podróży. Zaprojektowany z myślą o mobilności i zoptymalizowany pod kątem wydajności, ultralekki laptop HP EliteBook X G2a 14" AI umożliwia wykonywanie wielu zadań, tworzenie i współpracę w podróży. Dzięki ulepszonemu do...

✓ Intel Core Ultra 5 335  |  ✓ 32  |  ✓ 512

Najważniejsze informacje

✓
Model procesoraIntel Core Ultra 5 335
✓
Zainstalowana pamięć RAM32
✓
Pojemność SSD512
✓
Interfejs dysku SSDPCI-Express

Opis produktu

Ultralekki, bardzo inteligentny. Dla kadry kierowniczej w podróży.
Zaprojektowany z myślą o mobilności i zoptymalizowany pod kątem wydajności, ultralekki laptop HP EliteBook X G2a 14" AI umożliwia wykonywanie wielu zadań, tworzenie i współpracę w podróży. Dzięki ulepszonemu dostrajaniu opartemu na sztucznej inteligencji, który zapewnia szybkie, wydajne i bezpieczne działanie nawet przy dużym obciążeniu, jest to idealne urządzenie zapewniające nowoczesną produktywność.

Bardzo bezpieczne, inteligentne i stworzone z myślą o sprawności biznesowej
Oszczędzaj czas i skup się na tym, co najważniejsze, dzięki lekkiemu laptopowi HP EliteBook G2a , który automatyzuje powtarzalne zadania i przyspiesza codzienną pracę.

Ochrona przez HP Wolf Security
HP Wolf Security for Business zapewnia solidną, zawsze włączoną ochronę wymuszaną sprzętowo.

Daj się zauważyć. Daj się usłyszeć. Bądź tym, którego zapamiętają.
Dołączaj bez obaw do każdego spotkania. Poly Camera Pro utrzymuje Cię w kadrze i eliminuje rozpraszanie uwagi, dzięki inteligentnym funkcjom regulacji tła i oświetlenia.

Pomóż chronić naszą wspólną przyszłość
HP EliteBook X z certy?katami ENERGY STAR(R) i EPEAT(R) Climate+ Gold to najnowsze rozwiązanie konstrukcyjne firmy HP.

🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta

Specyfikacja techniczna

TypLaptop
ModelHP EliteBook X G2a 14 inch Notebook Next Gen AI PC
Model procesoraIntel Core Ultra 5 335
Rodzina procesoraIntel Core Ultra 5
Taktowanie procesora2.2
Taktowanie (Boost)4.6
Seria procesoraSeria trzecia
Obsługa ECCTak
Liczba rdzeni8
Liczba wątków8
Cache L312 MB
Moc procesora25
Liczba TOPS47
Pozostałe informacje o procesorzeIntel Core Ultra 5 335
Intel vProNie
Przekątna ekranu14''
Rozdzielczość1920 x 1200 (WUXGA)
Powierzchnia matrycyMatowa
Częstotliwość odświeżania120
Jasność400
Technologia podświetlaniaDiody LED
Typ matrycyTFT IPS
Ekran dotykowyTak
Model karty graficznejIntel Graphics
Producent chipsetuIntel
Zainstalowana pamięć RAM32
Maks. wielkość pamięci32
Rodzaj pamięciLPDDR5x
Częstotliwość szyny pamięci8533 MHz
Typ dyskuSSD
Liczba dysków SSD1
Pojemność SSD512
Format szerokości SSDM.2 2280
Interfejs dysku SSDPCI-Express
KomunikacjaBluetooth
WiFi 802.11 be
Modem 5G
Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5GWbudowany
Bluetooth6.0
Gniazda rozszerzeńNie
DokowanieTak
Porty USB1 x USB 3.2 Type-C Gen 2
1 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Porty wideo1 x HDMI
2 x Thunderbolt 4
Czytnik kart pamięciNie
Pozostałe porty we/wy1 x Audio (Combo)
Kensington Security SlotNie
Kamera internetowaTak
Klawiatura numerycznaNie
Podświetlana klawiaturaTak
Czytnik linii papilarnychTak
Pojemność baterii68
Typ ogniwaLi-poly
Liczba komór6-komorowa
System operacyjnyWindows 11 Pro
Copilot+ PCTak
KolorNiebieski
Wysokość14
Szerokość313
Głębokość217
Waga1.11

Opakowanie

Szerokosc280 mm
Wysokosc458 mm
Glebokosc63 mm
Waga2300 g
HP Inc.
E5SJ0ET#AKD
25 Przedmioty

Opis

1.11
Waga
LPDDR5X
Rodzaj pamięci
8533 MHz
Częstotliwość szyny pamięci
HP EliteBook X G2a 14 inch Notebook Next Gen AI PC
Model
14''
Przekątna ekranu
TFT IPS
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Tak
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
1920 x 1200 (WUXGA)
Rozdzielczość
400
Jasność
Tak
Kamera internetowa
Intel
Producent chipsetu
1 x HDMI, 2 x Thunderbolt 4
Porty wideo
Tak
Obsługa ECC
SSD
Typ dysku
14
Wysokość
313
Szerokość
217
Głębokość
Intel Core Ultra 5
Rodzina procesora
32
Maks. wielkość pamięci
Nie
Gniazda rozszerzeń
Tak
Podświetlana klawiatura
2.2
Taktowanie procesora
8
Liczba rdzeni
8
Liczba wątków
12 MB
Cache L3
6.0
Bluetooth
Link
Data Act
Niebieski
Kolor
68
Pojemność baterii
Bluetooth, WiFi 802.11 be, Modem 5G
Komunikacja
Windows 11 Pro
System operacyjny
1 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Porty USB
Tak
Czytnik linii papilarnych
120
Częstotliwość odświeżania
Nie
Kensington Security Slot
Laptop
Typ
1 x Audio (Combo)
Pozostałe porty we/wy
Intel Core Ultra 5 335
Pozostałe informacje o procesorze
Li-poly
Typ ogniwa
Nie
Intel vPro
32
Zainstalowana pamięć RAM
512
Pojemność SSD
M.2 2280
Format szerokości SSD
PCI-Express
Interfejs dysku SSD
Intel Graphics
Model karty graficznej
Wbudowany
Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G
25
Moc procesora
Nie
Klawiatura numeryczna
1
Liczba dysków SSD
Nie
Czytnik kart pamięci
6-komorowa
Liczba komór
Tak
Dokowanie
Seria trzecia
Seria procesora
Intel Core Ultra 5 335
Model procesora

Specyficzne kody

EAN13
885981482775
chat Komentarze (0)
Ładowanie...