Ultrabook ThinkPad T16 G4 21QN0021PB W11Pro 5 PRO 340/32GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Black/3YRS Premier Support
7 212,93 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
MSI
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | Cyborg |
| Typ procesora | Intel Core 5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ 5 Processor 210H (12M Cache, up to 4.80 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 8 / 12 |
| Przekątna ekranu | 17.30 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Brak |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Tak |
| Model dodatkowej karty graficznej | nVidia GeForce RTX 5050 8GB |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCle |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane