Laptop Dell Pro 16 PC16250 W11P C3 100U/8GB/512GB CL25/16.0 FHD+/Int/FgrPr/Cam&Mic/WLAN+BT/BcklKb/3C/3YPS Magnetite color, textu
3 525,38 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
MSI
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | Crosshair |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 255HX (30M Cache, up to 5.20 GHz ) |
| Ilość rdzeni / wątków | 20 / 20 |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu | 17.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 2560 x 1600 (WQXGA) pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Brak |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5600MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Tak |
| Model dodatkowej karty graficznej | nVidia GeForce RTX 5060 8GB |
| Wbudowane Audio | HD Audio |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCle |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Złącze DisplayPort | USB-C |
| Porty USB | 4x : 3x 3.0 + 1x Thunderbolt™ 4 / USB4 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 4.0 W |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa | 0,9 MPix |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | 4 cell |
| Pojemność baterii (Wh) | 90.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 280 x 383 x 30 |
| Waga netto (kg) | 2.800 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 240W |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Informacje dodatkowe | 100% DCI-P3, 240 Hz, 400 nit |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane