Notebook Asus Vivobook S14 S3407CA-LY042W 14"WUXGA/Ultra
3 545,95 zł
HP
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Typ procesora | AMD Ryzen 7 |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 7 7735U (2.70/4.75GHz; 8 rdzeni/16 wątków; 28W) |
| Ilość rdzeni / wątków | 8 / 16 |
| Typ matrycy | SVA |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 4800MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon 680M |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC3247 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Port LAN | Brak |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 2x 3.0 + 1x 3.1 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa | HD720p |
| Czytnik kart | Nie |
| Złącze stacji dokującej | Nie |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer 3 cell battery |
| Pojemność baterii (Wh) | 41.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 236 x 360 x 15,7 |
| Waga netto (kg) | 1.660 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 45 W |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Informacje dodatkowe | Matryca: 300 nitów, 60 Hz, 45% NTSC AMD FreeSync Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip Certyfikat ENERGY STAR |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii: