Notebook EliteBook G1a R5-220 512GB/16GB/W11P/16.0 C51GSET
5 498,06 zł
HP
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | ProBook |
| Typ procesora | AMD Ryzen 5 |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 5 220 (3.50/4.90GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 28W) |
| Ilość rdzeni / wątków | 6 / 12 |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5600MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 24 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 48 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon 740M |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 4x : 2x 3.0 + 2x 3.1 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer 3 cell battery |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 224 x 319 x 17 |
| Waga netto (kg) | 1.400 |
| Kolor obudowy | Srebrny (Pike Silver) |
| Warunki serwisowe | 3 lata |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Informacje dodatkowe | Ekran 300 nits, 60 Hz |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane