Laptop Dell Pro 16 PC16250 W11P C5 120U/16GB/512GB CL25/16.0 FHD+/Int/FgrPr/FHD/IRCam/Mic/WLAN+BT/BcklKb/3C/3YPS Magnetite color
5 187,57 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Apple
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | MacBook Neo |
| Typ procesora | Apple A18 Pro |
| Zainstalowany procesor | Apple A18 Pro (6 rdzeni) |
| Typ matrycy | Liquid Retina |
| Przekątna ekranu | 13.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 2408 x 1506 pikseli |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Mac OS |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 8 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 0 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Apple A18 Pro (5 rdzeni) |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB Type-C x2 |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście słuchawkowe |
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 3 mikrofony Głośniki stereo |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion |
| Pojemność baterii (Wh) | 36.5 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 206,4 x 297,5 x 12,7 |
| Waga netto (kg) | 1.230 |
| Kolor obudowy | Indygo (Indigo) |
| Dołączone oprogramowanie | Wbudowane aplikacje systemu macOS |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewód USB-C do ładowania (1,5 m) |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Informacje dodatkowe | Częstotliwość odświeżania: 60 Hz Jasność matrycy: 500 nitów Materiał: aluminium |
| Gwarancja producenta [mies.] | 12 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii: