Notebook Asus ExpertBook P1503CVA-S72319X 15,6"FHD/Core 5
4 272,63 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Acer
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | TravelMate |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 5 processor 125H (18M Cache, up to 4.50 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 14 / 18 |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu | 16.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Arc™ graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Złącze DisplayPort | USB-C |
| Porty USB | 4x : 2x 3.0 + 2x Thunderbolt™ 4 / USB Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 2 mikrofony Głośniki stereo |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Czytnik kart | MicroSD + SmartCard |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion |
| Pojemność baterii (Wh) | 53.0 |
| Kolor obudowy | Szary (Steel Gray) |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Dołączone oprogramowanie | Acer ProShield Security Manager |
| Warunki serwisowe | 3-lata OnSite |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65W Type-C |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Informacje dodatkowe | LAN 1 Gb/s Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) Szyfrowanie TPM Kamera: FHD 1920 x 1080, 1080p HD video, IR camera Certyfikaty: CE, TCO, EPEAT®, MIL-STD 810H/F, ENERGY STAR® Maksymalna ilość SSD (SSD slot): 2 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane