Notebook Lenovo V14 G5 IRL 14"FHD/i5-13420H/16GB/SSD512GB/UHD/11PR Business
3 724,05 zł
Acer
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | TravelMate |
| Typ procesora | Intel Core 5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ 5 processor 120U (12M Cache, up to 5.00GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 10 / 12 |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro Edu PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Tak |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Złącze DisplayPort | USB-C |
| Porty USB | 4x : 2x 3.2 Gen 1 + 2x 3.2 Gen 2 Typu C/DP |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 2 mikrofony Głośniki stereo |
| Wbudowana kamera internetowa | HD |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion |
| Pojemność baterii (Wh) | 53.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 237,5 x 362,9 x 19,95 |
| Waga netto (kg) | 1.800 |
| Kolor obudowy | Srebrny (Pure Silver) |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Dołączone oprogramowanie | Acer ProShield Security Manager |
| Warunki serwisowe | 2-lata Door 2 Door |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz Type-C 65W |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Informacje dodatkowe | 2x USB Type-C (wspierające standard USB 3.2 Gen.2 (max 10 Gbps), DisplayPort 1.4, ładowanie USB 5 V; 3 A, DC-in port 20 V; 65W) TPM 2.0 Kensington Lock Certyfikaty: CE, EPEAT®, ENERGY STAR®, TCO |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii: