Laptop Dell 14 Premium DA14250 Win11Pro U7-255H|32GB|1TB SSD|Nvidia RTX 4050 |WLAN + BT|14.5 FHD|Backlit Kb|6 Cell|100W
12 734,48 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Acer
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | TravelMate |
| Typ procesora | Intel Core 5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 226V (8M Cache, up to 4.50 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 8 / 8 |
| Typ matrycy | TFT |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x-8533 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 0 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Arc™ 130V GPU |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11be |
| Port Bluetooth | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 4x : 2x 3.0 + 2x Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 227,1 x 313,6 x 16,65 |
| Waga netto (kg) | 1.040 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane