Notebook Lenovo V14 G5 IRL 14"FHD/i5-13420H/16GB/SSD512GB/UHD/11PR Business
Notebook Lenovo V14 G5 IRL 14"FHD/i5-13420H/16GB/SSD512GB/UHD/11PR Business Notebook Lenovo V14 G5 IRL 14"FHD/i5-13420H/16GB/SSD512GB/UHD/11PR Business to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Notebook Lenovo V14 G5 IRL 14"FHD/i5-13420H/16GB/SSD512GB/UHD/11PR Business
Notebook Lenovo V14 G5 IRL 14"FHD/i5-13420H/16GB/SSD512GB/UHD/11PR Business to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo, Wbudowane 3 mikrofony. Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® UHD Graphics for 13th Gen Intel® Processors. Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego. Kolor obudowy: Czarny (Business Black).
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65W.
Specyfikacja techniczna
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo, Wbudowane 3 mikrofony |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Ilość rdzeni / wątków | 8 / 12 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® UHD Graphics for 13th Gen Intel® Processors |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Kolor obudowy | Czarny (Business Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 3.0 W |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Tak |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Pojemność baterii (Wh) | 47.0 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Porty USB | 3x : 2x 3.0 + 1x 3.0 Typu C |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5200MHz |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Typ procesora | Intel Core i5 |
| Waga netto (kg) | 1.370 |
| Warunki serwisowe | 3Y On-Site |
| Wbudowana kamera internetowa | HD720p |
| Wbudowane Audio | HD Audio |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 215,2 x 324,2 x 19,9 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65W |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-13420H Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze DisplayPort | USB-C |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
Wbudowane 3 mikrofony
Specyficzne kody
- EAN13
- 0199272317548
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także