Notebook Dell Pro 14 Essential PV14250 14"FHD+/Core 7
warehouse Wybierz magazyn
Notebook Dell Pro 14 Essential PV14250 14"FHD+/Core 7 Notebook Dell Pro 14 Essential PV14250 14"FHD+/Core 7 to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Notebook Dell Pro 14 Essential PV14250 14"FHD+/Core 7
Notebook Dell Pro 14 Essential PV14250 14"FHD+/Core 7 to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo, Wbudowany mikrofon. Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego. Port Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax. Porty USB: 3x : 2x 3.0 + 1x 3.1 Typu C.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65W.
Specyfikacja techniczna
| Czytnik kart | SD |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo, Wbudowany mikrofon |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Ilość rdzeni / wątków | 10 / 12 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Graphics |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność baterii (Wh) | 54.0 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Porty USB | 3x : 2x 3.0 + 1x 3.1 Typu C |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5200MHz |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 4 cell battery |
| Typ procesora | Intel Core 7 |
| Waga netto (kg) | 1.690 |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy ProSupport |
| Wbudowana kamera internetowa | HD |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 226 x 314 x 18,07 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65W |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ 7 processor 150U (12M Cache, up to 5.40 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
Wbudowany mikrofon
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także