Notebook Dell Alienware 16x Aurora AC16251 16" WQXGA/Ultra 7
Notebook Dell Alienware 16x Aurora AC16251 16" WQXGA/Ultra 7 Notebook Dell Alienware 16x Aurora AC16251 16" WQXGA/Ultra 7 to laptop o pojemności 1 TB, z ekranem 16.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Notebook Dell Alienware 16x Aurora AC16251 16" WQXGA/Ultra 7
Notebook Dell Alienware 16x Aurora AC16251 16" WQXGA/Ultra 7 to laptop o pojemności 1 TB, z ekranem 16.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo. Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym. Kolor obudowy: Granatowy (Interstellar Indigo). Model dodatkowej karty graficznej: nVidia GeForce RTX 5060 8GB.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 280 W, 100-240 V, 19.5 V, USB-C Power Delivery (90-100 W).
Specyfikacja techniczna
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 0 |
| Ilość rdzeni / wątków | 20 / 20 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Graphics |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Kolor obudowy | Granatowy (Interstellar Indigo) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 5.0 W |
| Model dodatkowej karty graficznej | nVidia GeForce RTX 5060 8GB |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 32 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność baterii (Wh) | 96.0 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11be |
| Porty USB | 4x : 2x 3.0 + 1x 3.1 Typu C + 1x Thunderbolt™ 4 / USB4 Typu C |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 16.00 cali |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5600MHz |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 2560 x 1600 (WQXGA) pikseli |
| Seria / rodzina | Alienware |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 6 cell battery |
| Typ matrycy | WVA |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 265,4 x 357 x 16,3 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 280 W, 100-240 V, 19.5 V, USB-C Power Delivery (90-100 W) |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 255HX (30M Cache, up to 5.20 GHz ) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze DisplayPort | USB-C |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
Wbudowane 2 mikrofony
Specyficzne kody
- EAN13
- 5397184998564
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także