YENKEE Mysz bezprzewodowa Dual Bluetooth + USB A/C YMS 2090 NEO PRO
YENKEE Mysz bezprzewodowa Dual Bluetooth + USB A/C YMS 2090 NEO PRO. Model: YMS 2090 NEO PRO. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
YENKEE Mysz bezprzewodowa Dual Bluetooth + USB A/C YMS 2090 NEO PRO
YENKEE Mysz bezprzewodowa Dual Bluetooth + USB A/C YMS 2090 NEO PRO to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Akcesoria w zestawie: Dwa rodzaje odbiorników WL USB A USB C . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Interfejs: Bluetooth, Radio 2,4 GHz. Kolor (wyliczeniowy): Czarny, Czerwone złoto.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Dwa rodzaje odbiorników WL USB A USB C |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Czerwone złoto |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Model | YMS 2090 NEO PRO |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro, Notebook (Bluetooth / mini) |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 2400dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 1000dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 98g |
| Wymiary | 110 x 72 x 41 mm |
| Zasięg | 10mm |
| Zasilanie (lista) | Akumulator |
Opis
Notebook (Bluetooth / mini)
Czerwone złoto
Radio 2,4 GHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 8590669359288
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także