YENKEE Mysz bezprzewodowa Dual Bluetooth+USB2,4Ghz YMS 2010BE GYRO
YENKEE Mysz bezprzewodowa Dual Bluetooth+USB2,4Ghz YMS 2010BE GYRO. Model: YMS 2010BE GYRO. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
YENKEE Mysz bezprzewodowa Dual Bluetooth+USB2,4Ghz YMS 2010BE GYRO
YENKEE Mysz bezprzewodowa Dual Bluetooth+USB2,4Ghz YMS 2010BE GYRO to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Interfejs: Bluetooth, Radio 2,4 GHz. Kolor (wyliczeniowy): Czarny, Turkusowy. Przeznaczenie (myszy / podkładki): Biuro, Notebook (Bluetooth / mini).
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | 2x bateria AA |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Turkusowy |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Model | YMS 2010BE GYRO |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro, Notebook (Bluetooth / mini) |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 3200dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 1000dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 131g |
| Wymiary | 105 x 61 x 39 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
Opis
Notebook (Bluetooth / mini)
Turkusowy
Radio 2,4 GHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 8590669377169
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także