Mysz bezprzewodowa Extreme 3D MAVERICK optyczna 2,4GHz czarna
13,00 zł
Rebeltec Mysz dla graczy SHARK, USB 1.8m. Model: Rebelte SHARK. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Rebeltec Mysz dla graczy SHARK, USB 1.8m to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: Wymiary opakowania: 135 x 88 x 43 mm Waga z opakowaniem: 102g . Wymiary: 124 x 63 x 39 mm.
| Długość przewodu | 1.8m |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Model | Rebelte SHARK |
| Podświetlenie | RGB |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 135 x 88 x 43 mm Waga z opakowaniem: 102g |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 2400dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 800dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 70g |
| Wymiary | 124 x 63 x 39 mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także