HyperX Mysz Classic 430 Multi-Device bezprzewodowa czarna - 3B4Q2AA ABB
HyperX Mysz Classic 430 Multi-Device bezprzewodowa czarna - 3B4Q2AA ABB HyperX Mysz Classic 430 Multi-Device bezprzewodowa czarna - 3B4Q2AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
HyperX Mysz Classic 430 Multi-Device bezprzewodowa czarna - 3B4Q2AA ABB
HyperX Mysz Classic 430 Multi-Device bezprzewodowa czarna - 3B4Q2AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Akcesoria w zestawie: Mysz bezprzewodowa Skrócona instrukcja obsługi Adapter USB Type-A Karta gwarancyjna Bateria AA Karta RTF R.E.D . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: HP 430 Multi-Device. Wymiary: 116 x 74 x 40 mm.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Mysz bezprzewodowa Skrócona instrukcja obsługi Adapter USB Type-A Karta gwarancyjna Bateria AA Karta RTF R.E.D |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB, Bluetooth |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Model | HP 430 Multi-Device |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 4000dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 78.5g |
| Wymiary | 116 x 74 x 40 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
Opis
USB
Specyficzne kody
- EAN13
- 195908246558
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także