Mysz bezprzewodowa Esperanza ANTARES EM101K optyczna nano USB czarna
21,99 zł
Trust Mysz Gamingowa GXT924 YBAR+ BLACK. Model: GXT924 YBAR+. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Trust Mysz Gamingowa GXT924 YBAR+ BLACK to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: Przyspieszenie 50G Prędkość śledzenia 400 ips . Wymiary: 123 x 67 x 40 mm.
| Długość przewodu | 180cm |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Model | GXT924 YBAR+ |
| Podświetlenie | Tak |
| Pozostałe parametry | Przyspieszenie 50G Prędkość śledzenia 400 ips |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 25600dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 137g |
| Wymiary | 123 x 67 x 40 mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także