Kensington Trackball ProFit Ergo TB450
Kensington Trackball ProFit Ergo TB450 Kensington Trackball ProFit Ergo TB450 to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce. Pro Fit Ergo TB450 Model USB, Bluetooth, Radio 2,4 GHz.
Kensington Trackball ProFit Ergo TB450
Kensington Trackball ProFit Ergo TB450 to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs: USB, Bluetooth, Radio 2,4 GHz. Model: Pro Fit Ergo TB450. Wymiary: 138.16 x 93.44 x 50.1 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB, Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Model | Pro Fit Ergo TB450 |
| Podświetlenie | Tak |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1600dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 400dpi |
| Sensor myszy | Trackball |
| Waga | 129.4g |
| Wymiary | 138.16 x 93.44 x 50.1 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
Opis
Radio 2,4 GHz
USB
Specyficzne kody
- EAN13
- 085896721949
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także