MSI Mysz bezprzewodowa Versa Pro W + Dock
449,87 zł
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
MSI Mysz bezprzewodowa Versa Pro W + Dock. Model: Versa Pro W + Mouse Dock Pro. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
MSI Mysz bezprzewodowa Versa Pro W + Dock
MSI Mysz bezprzewodowa Versa Pro W + Dock to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Versa Pro W + Mouse Dock Pro
Model
USB
Interfejs
2m
Długość przewodu
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: Versa Pro W + Mouse Dock Pro. Pozostałe parametry: Waga: 97 g (bez kabla). Połączenie: Przewodowe, Bezprzewodowe.
Specyfikacja techniczna
| Długość przewodu | 2m |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 15 |
| Model | Versa Pro W + Mouse Dock Pro |
| Podświetlenie | RGB |
| Pozostałe parametry | Waga: 97 g (bez kabla) |
| Połączenie | Przewodowe, Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 6400dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 400dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Wymiary | 129 x 80 x 44 mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V, Bateria |
S12-4301370-CLA
30 Przedmioty
Opis
Gaming
Przeznaczenie (myszy / podkładki)
Optyczny
Sensor myszy
15
Liczba przycisków
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
Liczba rolek
Bezprzewodowe
Przewodowe
Przewodowe
Połączenie
USB
Interfejs
CE+WEEE
Uwaga
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Praworęczny
Profil
400dpi
Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
6400dpi
Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
RGB
Podświetlenie
Bateria
USB 5V
USB 5V
Zasilanie (lista)
129 x 80 x 44 mm
Wymiary
Versa Pro W + Mouse Dock Pro
Model
Waga: 97 g (bez kabla)
Pozostałe parametry
2m
Długość przewodu
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377269773
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także