HyperX Mysz bezprzewodowa 250 Dual 6V2J7AA ABB
warehouse Wybierz magazyn
HyperX Mysz bezprzewodowa 250 Dual 6V2J7AA ABB HyperX Mysz bezprzewodowa 250 Dual 6V2J7AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce. HP 250 Model Bluetooth, Radio 2,4 GHz.
HyperX Mysz bezprzewodowa 250 Dual 6V2J7AA ABB
HyperX Mysz bezprzewodowa 250 Dual 6V2J7AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Akcesoria w zestawie: Klucz sprzętowy USB; 1 bateria AA; Podręcznik szybkiego startu; Karta gwarancyjna . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs: Bluetooth, Radio 2,4 GHz. Wymiary: 69.3 × 115 × 38.2 mm.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Klucz sprzętowy USB; 1 bateria AA; Podręcznik szybkiego startu; Karta gwarancyjna |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | HP 250 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1600dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 66.7g |
| Wymiary | 69.3 × 115 × 38.2 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | USB 5V, Baterie/akumulatory AA |
Opis
Radio 2,4 GHz
USB 5V
Specyficzne kody
- EAN13
- 196786514548
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także