Dell Bezprzewodowa mysz MS5120W Szara
Dell Bezprzewodowa mysz MS5120W Szara. Model: MS5120W. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Dell Bezprzewodowa mysz MS5120W Szara
Dell Bezprzewodowa mysz MS5120W Szara to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
MS5120W
Model
Bluetooth, Radio 2,4 GHz
Interfejs
36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
Szary
Kolor (wyliczeniowy)
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Interfejs: Bluetooth, Radio 2,4 GHz. Wymiary: Szerokość: 6.15 cm Głębokość: 10.45 cm Wysokość: 3.83 cm . Zasilanie (lista): Baterie/akumulatory AA.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Szary |
| Model | MS5120W |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 73.7g |
| Wymiary | Szerokość: 6.15 cm Głębokość: 10.45 cm Wysokość: 3.83 cm |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
570-ABHL
Opis
Biuro
Przeznaczenie (myszy / podkładki)
Optyczny
Sensor myszy
Liczba przycisków
Szary
Kolor (wyliczeniowy)
Liczba rolek
Bezprzewodowe
Połączenie
Bluetooth
Radio 2,4 GHz
Radio 2,4 GHz
Interfejs
CE+WEEE
Uwaga
36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
Praworęczny
Profil
Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
Nie
Podświetlenie
Baterie/akumulatory AA
Zasilanie (lista)
Szerokość: 6.15 cm Głębokość: 10.45 cm Wysokość: 3.83 cm
Wymiary
73.7g
Waga
MS5120W
Model
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116366812
chat
Komentarze (1)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także