• Nowy
Monitor 24 cale Essential G32H IPS 1920x1080 FHD 16:9 1xDP 1xHDMI 1xD-Sub 4xUSB-A 1xUSB-B 1ms 144Hz HAS+PIV płaski 2Yd2d (LS24HG
Monitor 24 cale Essential G32H IPS 1920x1080 FHD 16:9 1xDP 1xHDMI 1xD-Sub 4xUSB-A 1xUSB-B 1ms 144Hz HAS+PIV płaski 2Yd2d (LS24HG
Monitor 24 cale Essential G32H IPS 1920x1080 FHD 16:9 1xDP 1xHDMI 1xD-Sub 4xUSB-A 1xUSB-B 1ms 144Hz HAS+PIV płaski 2Yd2d (LS24HG
Monitor 24 cale Essential G32H IPS 1920x1080 FHD 16:9 1xDP 1xHDMI 1xD-Sub 4xUSB-A 1xUSB-B 1ms 144Hz HAS+PIV płaski 2Yd2d (LS24HG
Monitor 24 cale Essential G32H IPS 1920x1080 FHD 16:9 1xDP 1xHDMI 1xD-Sub 4xUSB-A 1xUSB-B 1ms 144Hz HAS+PIV płaski 2Yd2d (LS24HG
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Monitor 24 cale Essential G32H IPS 1920x1080 FHD 16:9 1xDP 1xHDMI 1xD-Sub 4xUSB-A 1xUSB-B 1ms 144Hz HAS+PIV płaski 2Yd2d (LS24HG
Monitor 24 cale Essential G32H IPS 1920x1080 FHD 16:9 1xDP 1xHDMI 1xD-Sub 4xUSB-A 1xUSB-B 1ms 144Hz HAS+PIV płaski 2Yd2d (LS24HG
Monitor 24 cale Essential G32H IPS 1920x1080 FHD 16:9 1xDP 1xHDMI 1xD-Sub 4xUSB-A 1xUSB-B 1ms 144Hz HAS+PIV płaski 2Yd2d (LS24HG
Monitor 24 cale Essential G32H IPS 1920x1080 FHD 16:9 1xDP 1xHDMI 1xD-Sub 4xUSB-A 1xUSB-B 1ms 144Hz HAS+PIV płaski 2Yd2d (LS24HG
Monitor 24 cale Essential G32H IPS 1920x1080 FHD 16:9 1xDP 1xHDMI 1xD-Sub 4xUSB-A 1xUSB-B 1ms 144Hz HAS+PIV płaski 2Yd2d (LS24HG

Monitor 24 cale Essential G32H IPS 1920x1080 FHD 16:9 1xDP 1xHDMI 1xD-Sub 4xUSB-A 1xUSB-B 1ms 144Hz HAS+PIV płaski 2Yd2d (LS24HG

531,45 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

local_shipping Zamów teraz — wyślemy w poniedziałek!
calendar_today Przewidywana dostawa: wtorek, 3 listopada (za 3 dni)
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
Loading...

Monitor 24 cale Essential G32H IPS 1920x1080 FHD 16:9 1xDP 1xHDMI 1xD-Sub 4xUSB-A 1xUSB-B 1ms 144Hz HAS+PIV płaski 2Yd2d (LS24HG320EUXEN)

Samsung

Kod producenta: LS24HG320EUXEN

✓ TFT IPS  |  ✓ 12  |  ✓ 24"

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyTFT IPS
✓
Pobór mocy12
✓
Przekątna ekranu24"
✓
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
🛡
Gwarancja producenta
24 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Specyfikacja techniczna

Etykieta energetycznaPobierz
ModelLS24HG320EUXEN
Proporcje obrazu16:9
Przekątna ekranu24"
Typ matrycyTFT IPS
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Technologia podświetlaniaDiody LED
Obszar widzialny w pionie296.46
Obszar widzialny w poziomie527.04
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji MPRT1
Jasność250
Kontrast statyczny1 000:1
Częstotliwość odświeżania144
Kąt widzenia poziomy178
Kąt widzenia pionowy178
Ilość kolorów16,7 mln
Gniazda we/wy1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x 15-pin D-Sub
4 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Kensington Security SlotNie
BluetoothNie
WiFiNie
Wbudowane głośnikiNie
Wbudowany tuner TVNie
MikrofonNie
PivotTak
SwivelTak
TiltTak
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości130
CertyfikatyTCO
EPEAT Gold
Standard VESA100 x 100
Pobór mocy12
Klasa energetycznaC
Akcesoria w zestawieKabel zasilający
Kabel HDMI
Kabel USB typu A-B (kabel upstream)
KolorCzarny
Wysokość321.6
Wysokość z podstawą518.9
Szerokość539.9
Głębokość57.2
Głębokość z podstawą219.7
Waga2.9
Waga z podstawą4.8

Opakowanie

Szerokosc400 mm
Wysokosc780 mm
Glebokosc190 mm
Waga7800 g
SAMSUNG
LS24HG320EUXEN
30 Przedmioty

Opis

2.9
Waga
LS24HG320EUXEN
Model
Pobierz
Etykieta energetyczna
Matowa
Powierzchnia matrycy
Diody LED
Technologia podświetlania
296.46
Obszar widzialny w pionie
527.04
Obszar widzialny w poziomie
16:9
Proporcje obrazu
1920 x 1080 (FHD 1080)
Rozdzielczość
1 000:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
16,7 mln
Ilość kolorów
1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x 15-pin D-Sub, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Gniazda we/wy
Nie
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
TCO, EPEAT Gold
Certyfikaty
100 x 100
Standard VESA
12
Pobór mocy
C
Klasa energetyczna
Kabel zasilający Kabel HDMI Kabel USB typu A-B (kabel upstream)
Akcesoria w zestawie
321.6
Wysokość
539.9
Szerokość
57.2
Głębokość
518.9
Wysokość z podstawą
219.7
Głębokość z podstawą
4.8
Waga z podstawą
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Nie
Mikrofon
Czarny
Kolor
Tak
Regulacja wysokości
Nie
Kensington Security Slot
1
Czas reakcji MPRT
130
Zakres regulacji wysokości
Tak
Swivel

Specyficzne kody

EAN13
8806099279646

verified_user Gwarancja

Dokumenty:

chat Komentarze (0)
Ładowanie...