• Nowy
Monitor S5 Pro 527fd G2 FHD USB-C D33DFUT ABB | PartsPC.pl
Monitor S5 Pro 527fd G2 FHD USB-C D33DFUT ABB | PartsPC.pl
Monitor S5 Pro 527fd G2 FHD USB-C D33DFUT ABB | PartsPC.pl
Monitor S5 Pro 527fd G2 FHD USB-C D33DFUT ABB | PartsPC.pl
Monitor S5 Pro 527fd G2 FHD USB-C D33DFUT ABB | PartsPC.pl
Monitor S5 Pro 527fd G2 FHD USB-C D33DFUT ABB | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Monitor S5 Pro 527fd G2 FHD USB-C D33DFUT ABB | PartsPC.pl
Monitor S5 Pro 527fd G2 FHD USB-C D33DFUT ABB | PartsPC.pl
Monitor S5 Pro 527fd G2 FHD USB-C D33DFUT ABB | PartsPC.pl
Monitor S5 Pro 527fd G2 FHD USB-C D33DFUT ABB | PartsPC.pl
Monitor S5 Pro 527fd G2 FHD USB-C D33DFUT ABB | PartsPC.pl
Monitor S5 Pro 527fd G2 FHD USB-C D33DFUT ABB | PartsPC.pl

Monitor S5 Pro 527fd G2 FHD USB-C D33DFUT ABB

1 412,93 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

local_shipping Zamów teraz — wyślemy w poniedziałek!
calendar_today Przewidywana dostawa: wtorek, 27 października (za 3 dni)
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
Loading...

Monitor S5 Pro 527fd G2 FHD USB-C D33DFUT#ABB

HP Inc.

Kod producenta: D33DFUT#ABB

Przemyślana konstrukcja umożliwia podłączanie urządzeń za pośrednictwem monitora Korzystaj z większych możliwości, dzięki 27-calowemu monitorowi dokującemu HP Pro z serii 5 FHD USB-C - 527fd G2. Jego elegancka, nowoczesna konstrukcja zapewnia wyraźny, oszałamiający obraz i lep...

✓ TFT IPS  |  ✓ 14  |  ✓ 27"

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyTFT IPS
✓
Pobór mocy14
✓
Przekątna ekranu27"
✓
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)

Opis produktu

Przemyślana konstrukcja umożliwia podłączanie urządzeń za pośrednictwem monitora
Korzystaj z większych możliwości, dzięki 27-calowemu monitorowi dokującemu HP Pro z serii 5 FHD USB-C - 527fd G2. Jego elegancka, nowoczesna konstrukcja zapewnia wyraźny, oszałamiający obraz i lepszą moc 100 W za pomocą jednego połączenia, które umożliwia bezproblemowe podłączenie do komputerów i urządzeń peryferyjnych w domu i w biurze.

Prostota dzięki zastosowaniu jednego przewodu zapewnia wysoką produktywność i żywe obrazy.
Usiądź, podłącz się i zacznij pracę z monitorem zbudowanym z myślą o bezproblemowej wydajności. Podłącz dowolne urządzenie za pomocą pojedynczego USB-C, aby uzyskać silne zasilanie 100 W. Oglądaj swoją pracę na wyższym poziomie, dzięki płynnej, wyraźnej szczegółowości obrazu, częstotliwości odświeżania 120 Hz oraz żywym, spójnym kolorom ze 100% sRGB i funkcją HP Progressive White Balance.

Wygodna praca i rozrywka
Ciesz się komfortem dzięki 4-kierunkowej regulacji zoptymalizowanej za pomocą szczegółowego przewodnika ergonomicznej konfiguracji, dostępnego w HP Display Center. Monitor ten, zaprojektowany z myślą o zmniejszeniu zmęczenia oczu, spełnia kryteria TÜV Rheinland Eye Comfort 3.0 4 gwiazdki oraz HP Eye Ease, która ogranicza emisję niebieskiego światła bez wpływu na kolory.

Stylowy wygląd. Bezproblemowa kon?guracja dwóch monitorów
Przekształć swoją przestrzeń w bezproblemowo działające miejsce pracy. Ekran z mikrokrawędziami pozwala zobaczyć więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Połącz łańcuchowo kolejny monitor HP Pro z serii 5, aby uzyskać idealną konfigurację dwóch monitorów i wyższy poziom wydajności.

Specjalna konstrukcja
Obudowa monitora wykonana w co najmniej 90% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, 20% ze szkła pochodzącego z recyklingu w panelu monitora oraz w 100% aluminium z recyklingu w stojaku i dostarczany w opakowaniu z certy?kowanym lub recyklingowanym papierem.

Rozdzielczość FHD
Skoncentruj się na drobniejszych szczegółach i ciesz się ostrym i czystym obrazem w rozdzielczości FHD 1920 × 1080 na tym monitorze o przekątnej 27´´.

Technologia IPS
Niezależnie od miejsca korzystania technologia IPS zapewnia dokładność obrazu i spójność dzięki 178-stopniowemu kątowi widzenia w poziomie i w pionie.

Częstotliwość odświeżania 120 Hz
Doświadcz szczegółowego, realistycznego obrazu z odświeżaniem na poziomie 120 Hz, które zapewnia płynny ruch z każdą kolejną klatką.

Większy kontrast
Dostrzeż drobne różnice kolorów, cieni i świateł, dzięki zwiększonemu współczynnikowi kontrastu, który wynosi 1500:1.

Wysoka jasność
350 nitów jasności zapewnia przejrzystość. Monitor usprawnia pracę, ale również sprawia, że rozrywka staje się przyjemniejsza.

Gama kolorów: 100% sRGB
Dokładne kolory na ekranie, dzięki 100% sRGB zapewniają jak najlepsze wrażenia. Ten monitor HP zapewnia bezproblemowe, doskonałe odwzorowanie kolorów.

🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Specyfikacja techniczna

Etykieta energetycznaPobierz
ModelHP 527fd G2
Proporcje obrazu16:9
Przekątna ekranu27"
Typ matrycyTFT IPS
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Technologia podświetlaniaDiody LED
Obszar widzialny w pionie336.3
Obszar widzialny w poziomie597.9
Plamka matrycy0.3
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji5
Jasność350
Kontrast statyczny1 500:1
Kontrast dynamiczny10 000 000:1
Częstotliwość odświeżania120
Częstotliwość pozioma min.30
Częstotliwość pozioma max.150
Częstotliwość pionowa min.50
Częstotliwość pionowa max.120
Kąt widzenia poziomy178
Kąt widzenia pionowy178
Ilość kolorów16,7 mln
Gniazda we/wy2 x USB 3.2 Type-C Gen 1
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1
1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
1 x DisplayPort
Kensington Security SlotNie
BluetoothNie
WiFiNie
Wbudowane głośnikiNie
Wbudowany tuner TVNie
MikrofonNie
PivotNie
SwivelTak
TiltTak
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości150
CertyfikatyKC
CE
TUV
WEEE
CB
NOM
SEPA
RCM
BIS
PSB
VCCI
CCC
ISO 9241-307
CECP
BSMI
Standard VESA100 x 100
Pobór mocy14
Klasa energetycznaC
Akcesoria w zestawieKarta gwarancyjna;
Skrócona instrukcja obsługi;
Kabel zasilania (1,83 m);
1 kabel USB-C na USB-C (niezawierający PVC) (1,8 m)
KolorCzarny
Wysokość356
Wysokość z podstawą543.4
Szerokość611.7
Głębokość75
Głębokość z podstawą222.3
Waga5.7
Waga z podstawą7.6

Opakowanie

Szerokosc440 mm
Wysokosc150 mm
Glebokosc690 mm
Waga10000 g
HP Inc.
D33DFUT#ABB
30 Przedmioty

Opis

5.7
Waga
HP 527fd G2
Model
Pobierz
Etykieta energetyczna
Matowa
Powierzchnia matrycy
Diody LED
Technologia podświetlania
336.3
Obszar widzialny w pionie
597.9
Obszar widzialny w poziomie
0.3
Plamka matrycy
16:9
Proporcje obrazu
1920 x 1080 (FHD 1080)
Rozdzielczość
5
Czas reakcji
1 500:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
16,7 mln
Ilość kolorów
2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x HDMI, 1 x RJ-45 LAN, 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy
Nie
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
KC, CE, TUV, WEEE, CB, NOM, SEPA, RCM, BIS, KCC, PSB, VCCI, CCC, ISO 9241-307, CECP, BSMI
Certyfikaty
100 x 100
Standard VESA
14
Pobór mocy
C
Klasa energetyczna
Karta gwarancyjna; Skrócona instrukcja obsługi; Kabel zasilania (1,83 m); 1 kabel USB-C na USB-C (niezawierający PVC) (1,8 m)
Akcesoria w zestawie
356
Wysokość
611.7
Szerokość
75
Głębokość
10 000 000:1
Kontrast dynamiczny
543.4
Wysokość z podstawą
222.3
Głębokość z podstawą
30
Częstotliwość pozioma min.
150
Częstotliwość pozioma max.
50
Częstotliwość pionowa min.
120
Częstotliwość pionowa max.
7.6
Waga z podstawą
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Link
Data Act
Nie
Mikrofon
Czarny
Kolor
Tak
Regulacja wysokości
Nie
Kensington Security Slot
150
Zakres regulacji wysokości
Tak
Swivel

Specyficzne kody

EAN13
199896436090
chat Komentarze (0)
Ładowanie...