Monitor DS-D5024F2-AP2

484,11 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

Ostatnie sztuki w magazynie
local_shipping Zamów teraz — wyślemy w poniedziałek!
calendar_today Przewidywana dostawa: wtorek, 27 października (za 3 dni)
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
Loading...

Monitor DS-D5024F2-AP2

Hikvision

Kod producenta: DS-D5024F2-AP2

Monitor DS-D5024F2-AP2 posiada 23.8-calową przekątną ekranu, co sprawia, że obraz prezentowany na matrycy typu E-LED jest wyjątkowo klarowny i ostro. Matowa powierzchnia matrycy eliminuje zbędne refleksy świetlne, co przekłada się na jeszcze lepszą jakość wyświetlanego obrazu....

✓ E-LED  |  ✓ 24  |  ✓ 23.8''

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyE-LED
✓
Pobór mocy24
✓
Przekątna ekranu23.8''
✓
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)

Opis produktu

Monitor DS-D5024F2-AP2 posiada 23.8-calową przekątną ekranu, co sprawia, że obraz prezentowany na matrycy typu E-LED jest wyjątkowo klarowny i ostro. Matowa powierzchnia matrycy eliminuje zbędne refleksy świetlne, co przekłada się na jeszcze lepszą jakość wyświetlanego obrazu. Dodatkowo, zastosowana technologia podświetlania diodami LED gwarantuje nasycone kolory i wysoki kontrast.

Rozdzielczość monitora DS-D5024F2-AP2 wynosi 1920 x 1080 pikseli (FHD 1080), co pozwala cieszyć się szczegółowym obrazem o wysokiej ostrości. Czas reakcji matrycy wynoszący 14 ms sprawia, że obrazy są płynne i pozbawione efektu rozmycia, co jest istotne zwłaszcza podczas oglądania filmów akcji czy grania w gry komputerowe.

Jasność monitora DS-D5024F2-AP2 jest na bardzo wysokim poziomie, co sprawia, że obraz jest wyraźny nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Kontrast statyczny wynoszący 1 000:1 gwarantuje głęboką czerń i intensywne barwy, co sprawia, że każdy obraz czy film prezentuje się wyjątkowo realistycznie.

🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja normalna
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Specyfikacja techniczna

Etykieta energetycznaPobierz
ModelDS-D5024F2-AP2
Przekątna ekranu23.8''
Typ matrycyE-LED
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Technologia podświetlaniaDiody LED
Obszar widzialny w pionie296.46
Obszar widzialny w poziomie527.04
Plamka matrycy0.2745
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji14
Jasność250
Kontrast statyczny1 000:1
Częstotliwość odświeżania60
Kąt widzenia poziomy178
Kąt widzenia pionowy178
Ilość kolorów16,7 mln
Gniazda we/wy1 x HDMI
1 x 15-pin D-Sub
1 x Audio out
Kensington Security SlotNie
BluetoothNie
WiFiNie
Wbudowane głośnikiNie
Wbudowany tuner TVNie
MikrofonNie
PivotNie
SwivelNie
TiltNie
Regulacja wysokościNie
Standard VESA75 x 75
Pobór mocy24
Klasa energetycznaE
KolorCzarny
Wysokość327.33
Wysokość z podstawą427.33
Szerokość539.7
Głębokość43.5
Głębokość z podstawą185.69
Waga2.85

Opakowanie

Szerokosc440 mm
Wysokosc645 mm
Glebokosc110 mm
Waga3900 g
HIKVISION
DS-D5024F2-AP2
2 Przedmioty

Opis

2.85
Waga
DS-D5024F2-AP2
Model
Pobierz
Etykieta energetyczna
Matowa
Powierzchnia matrycy
Diody LED
Technologia podświetlania
296.46
Obszar widzialny w pionie
527.04
Obszar widzialny w poziomie
0.2745
Plamka matrycy
1920 x 1080 (FHD 1080)
Rozdzielczość
14
Czas reakcji
1 000:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
16,7 mln
Ilość kolorów
1 x HDMI, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x Audio out
Gniazda we/wy
Nie
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
75 x 75
Standard VESA
24
Pobór mocy
E
Klasa energetyczna
327.33
Wysokość
539.7
Szerokość
43.5
Głębokość
427.33
Wysokość z podstawą
185.69
Głębokość z podstawą
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Link
Data Act
Nie
Mikrofon
Czarny
Kolor
Nie
Regulacja wysokości
Nie
Kensington Security Slot
Nie
Swivel

Specyficzne kody

EAN13
6942160487304

verified_user Gwarancja

Okres: 36 miesięcy (Normalna)

chat Komentarze (0)
Ładowanie...