• Nowy
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna
Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna

Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSigna

3 054,05 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

local_shipping Zamów do 16:00 — wyślemy dzisiaj!
calendar_today Przewidywana dostawa: piątek, 23 października (jutro)
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
Loading...

Monitor profesjonalny 43 cale LH4366UHSB-B1AG 4K, VA, A14, 800cd, 4000:1, 6,5ms,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSignage2, RAM: 4GB, ROM: 3

IIYAMA

Kod producenta: LH4366UHSB-B1AG

ProLite LH4366UHSB-B1AG 43-calowy, profesjonalny wyświetlacz 4K UHD o jasności 800 cd/m2 ProLite LH4366UHSB-B1AG to 43-calowy, 4K UHD, potężny wyświetlacz Digital Signage, zaprojektowany z myślą o podniesieniu poziomu komunikacji wizualnej w Twojej firmie. Dzięki systemowi And...

✓ VA  |  ✓ 98  |  ✓ 43"

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyVA
✓
Pobór mocy98
✓
Przekątna ekranu43"
✓
Rozdzielczość3840 x 2160

Opis produktu

ProLite LH4366UHSB-B1AG
43-calowy, profesjonalny wyświetlacz 4K UHD o jasności 800 cd/m2

ProLite LH4366UHSB-B1AG to 43-calowy, 4K UHD, potężny wyświetlacz Digital Signage, zaprojektowany z myślą o podniesieniu poziomu komunikacji wizualnej w Twojej firmie. Dzięki systemowi Android 14, iiSignage2 (CMS), iiControl (DMS) i iiShare (prezentacja bezprzewodowa) zarządzanie treścią jest niezwykle proste. Urządzenie obsługuje Wi-Fi, umożliwiając zdalne dostarczanie treści, i oferuje niezawodną pracę 24/7. Idealny do sklepów detalicznych, firm, hoteli i restauracji, ten wyświetlacz zapewnia fascynujące wrażenia dzięki wszechstronnemu wzornictwu i wysokiej jasności 800 cd/m2 .

🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Specyfikacja techniczna

Etykieta energetycznaPobierz
ModelProLite LH4366UHSB-B1AG
Proporcje obrazu16:9
Przekątna ekranu43"
Typ matrycyVA
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Technologia podświetlaniaDiody LED
Obszar widzialny w pionie529.4
Obszar widzialny w poziomie941.2
Plamka matrycy0.245
Rozdzielczość3840 x 2160
Czas reakcji6.5
Jasność800
Kontrast statyczny1 000:1
Częstotliwość pozioma min.57
Częstotliwość pozioma max.60
Kąt widzenia poziomy178
Kąt widzenia pionowy178
Ilość kolorów1,07 mld
Gniazda we/wy1 x RJ-45 LAN
2 x RS-232 (COM)
2 x HDMI
2 x USB 2.0
1 x USB (Type C)
1 x 3,5 mm minijack
Kensington Security SlotNie
BluetoothNie
WiFiNie
Wbudowane głośnikiTak
Wbudowany tuner TVNie
MikrofonNie
PivotNie
SwivelNie
TiltNie
Regulacja wysokościNie
CertyfikatyTUV
ErP
EAC
WEEE
RoHS
CE
REACH
Standard VESA300 x 300
Pobór mocy98
Klasa energetycznaG
Akcesoria w zestawieKable: Zasilanie (1,8 m), HDMI (1,8 m), RS-232c (1,8 m)
Instrukcje obsługi: Szybki przewodnik, przewodnik bezpieczeństwa
Inny: Uchwyt ścienny, Instrukcja montażu ściennego, Śruby, Kotwy śrubowe, Naklejki na otwory na śruby
Zdalne sterowanie: tak (baterie w zestawie)
KolorCzarny
Wysokość560
Szerokość973
Głębokość70
Waga8.7

Opakowanie

Szerokosc140 mm
Wysokosc640 mm
Glebokosc1070 mm
Waga11500 g
iiyama
LH4366UHSB-B1AG
8 Przedmioty

Opis

8.7
Waga
ProLite LH4366UHSB-B1AG
Model
Pobierz
Etykieta energetyczna
Matowa
Powierzchnia matrycy
Diody LED
Technologia podświetlania
529.4
Obszar widzialny w pionie
941.2
Obszar widzialny w poziomie
0.245
Plamka matrycy
16:9
Proporcje obrazu
3840 x 2160
Rozdzielczość
6.5
Czas reakcji
1 000:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
1,07 mld
Ilość kolorów
1 x RJ-45 LAN, 2 x RS-232 (COM), 2 x HDMI, 2 x USB 2.0, 1 x USB (Type C), 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy
Tak
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
TUV, ErP, EAC, WEEE, RoHS, CE, REACH
Certyfikaty
300 x 300
Standard VESA
98
Pobór mocy
G
Klasa energetyczna
Kable: Zasilanie (1,8 m), HDMI (1,8 m), RS-232c (1,8 m) Instrukcje obsługi: Szybki przewodnik, przewodnik bezpieczeństwa Inny: Uchwyt ścienny, Instrukcja montażu ściennego, Śruby, Kotwy śrubowe, Naklejki na otwory na śruby Zdalne sterowanie: tak (bate...
Akcesoria w zestawie
560
Wysokość
973
Szerokość
70
Głębokość
57
Częstotliwość pozioma min.
60
Częstotliwość pozioma max.
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Link
Data Act
Nie
Mikrofon
Czarny
Kolor
Nie
Regulacja wysokości
Nie
Kensington Security Slot
Nie
Swivel

Specyficzne kody

EAN13
4948570128204
chat Komentarze (0)
Ładowanie...