Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, … | PartsPC.pl
Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, … | PartsPC.pl
Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, … | PartsPC.pl
Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, … | PartsPC.pl
Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, … | PartsPC.pl
Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, … | PartsPC.pl
Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, … | PartsPC.pl
Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, … | PartsPC.pl
Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, … | PartsPC.pl
Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, … | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, … | PartsPC.pl
Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, … | PartsPC.pl
Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, … | PartsPC.pl
Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, … | PartsPC.pl
Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, … | PartsPC.pl
Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, … | PartsPC.pl
Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, … | PartsPC.pl
Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, … | PartsPC.pl
Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, … | PartsPC.pl
Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, … | PartsPC.pl

Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, USB-C, 2x5W, RJ45,dubbele microfoon, antireflectiecoating, PoE, iiSi

2 486,44 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

Ostatnie sztuki w magazynie
local_shipping Zamów do 16:00 — wyślemy dzisiaj!
calendar_today Przewidywana dostawa: poniedziałek, 2 listopada (za 3 dni)
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
Loading...
Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, USB-C,   2x5W, RJ45,dubbele microfoon, antireflectiecoating, PoE, iiSignage2, WHITE

Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, USB-C, 2x5W, RJ45,dubbele microfoon, antireflectiecoating, PoE, iiSignage2, WHITE

IIYAMA

Kod producenta: TW2424AS-W3P

ProLite TW2424AS-W3P 24-calowy interaktywny panel dotykowy PCAP 10-punktowy In-cell Full HD z systemem Android, technologią panelu IPS, powłoką antyodblaskową, technologią PoE oraz iiSignage Interaktywny Touchpanel-PC ProLite TW2424AS-W3P to doskonały wybór do środowisk o inte...

✓ TFT IPS  |  ✓ 17.5  |  ✓ 23.8''

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyTFT IPS
✓
Pobór mocy17.5
✓
Przekątna ekranu23.8''
✓
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)

Opis produktu

ProLite TW2424AS-W3P

24-calowy interaktywny panel dotykowy PCAP 10-punktowy In-cell Full HD z systemem Android, technologią panelu IPS, powłoką antyodblaskową, technologią PoE oraz iiSignage

Interaktywny Touchpanel-PC ProLite TW2424AS-W3P to doskonały wybór do środowisk o intensywnym użytkowaniu. Panel IPS, zintegrowany ze smukłą i elegancką ramką, zapewnia znakomite odwzorowanie kolorów, szerokie kąty widzenia oraz wyraźnie ostrzejszy obraz. Technologia dotyku In-cell PCAP 10-punktowego gwarantuje płynną i naturalną obsługę dotykową. Monitor może pracować w orientacji poziomej, pionowej oraz face-up i jest przystosowany do pracy ciągłej 24/7. Dzięki fabrycznie zainstalowanemu systemowi Android 14 możliwa jest łatwa personalizacja monitora poprzez instalowanie aplikacji bezpośrednio na urządzeniu. W połączeniu z 32 GB pamięci masowej, łącznością Wi-Fi, portem LAN (RJ45) oraz Bluetooth, monitor idealnie nadaje się do zastosowań POS lub jako punkt informacyjny w sklepach detalicznych, umożliwiający prezentowanie klientom informacji o produktach, a także do praktycznie nieograniczonych zastosowań w inteligentnym domu. Dzięki technologii Power over Ethernet (PoE) zarówno zasilanie, jak i transmisja danych realizowane są za pomocą jednego kabla, co upraszcza instalację i ogranicza liczbę dodatkowych przewodów.

🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta

Zdjęcia produktu

Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, USB-C,   2x5W, RJ45,dubbele microfoon, antireflectiecoating, PoE, iiSignage2, WHITE - zdjecie 1 Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, USB-C,   2x5W, RJ45,dubbele microfoon, antireflectiecoating, PoE, iiSignage2, WHITE - zdjecie 2 Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, USB-C,   2x5W, RJ45,dubbele microfoon, antireflectiecoating, PoE, iiSignage2, WHITE - zdjecie 3 Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, USB-C,   2x5W, RJ45,dubbele microfoon, antireflectiecoating, PoE, iiSignage2, WHITE - zdjecie 4 Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, USB-C,   2x5W, RJ45,dubbele microfoon, antireflectiecoating, PoE, iiSignage2, WHITE - zdjecie 5 Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, USB-C,   2x5W, RJ45,dubbele microfoon, antireflectiecoating, PoE, iiSignage2, WHITE - zdjecie 6 Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, USB-C,   2x5W, RJ45,dubbele microfoon, antireflectiecoating, PoE, iiSignage2, WHITE - zdjecie 7 Monitor 24 cale TW2424AS-W3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, IPS, USB-C,   2x5W, RJ45,dubbele microfoon, antireflectiecoating, PoE, iiSignage2, WHITE - zdjecie 8

Specyfikacja techniczna

ModelProLite TW2424AS-W3P
Proporcje obrazu16:9
Przekątna ekranu23.8''
Typ matrycyTFT IPS
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Technologia podświetlaniaDiody LED
Obszar widzialny w pionie296.5
Obszar widzialny w poziomie527
Plamka matrycy0.275
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji14
Jasność450
Kontrast statyczny1 000:1
Częstotliwość pozioma min.31
Częstotliwość pozioma max.83
Kąt widzenia poziomy178
Kąt widzenia pionowy178
Ilość kolorów16,7 mln
Gniazda we/wy1 x Audio out
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
1 x RJ-45 LAN
1 x HDMI
1 x USB (Type C)
Kensington Security SlotTak
BluetoothNie
WiFiTak
Wbudowane głośnikiTak
Wbudowany tuner TVNie
MikrofonTak
PivotNie
SwivelNie
TiltNie
Regulacja wysokościNie
CertyfikatyRoHS
UKCA
REACH
WEEE
ErP
CE
Standard VESA100 x 100
Pobór mocy17.5
Akcesoria w zestawieKable: zasilający (1.8m)
Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa
Pozostałe: Zasilacz sieciowy
Osłona na kable
KolorBiały
Wysokość336
Szerokość550
Głębokość28
Waga4.24

Opakowanie

Szerokosc640 mm
Wysokosc410 mm
Glebokosc120 mm
Waga6000 g
iiyama
TW2424AS-W3P
2 Przedmioty

Opis

4.24
Waga
ProLite TW2424AS-W3P
Model
Matowa
Powierzchnia matrycy
Diody LED
Technologia podświetlania
296.5
Obszar widzialny w pionie
527
Obszar widzialny w poziomie
0.275
Plamka matrycy
16:9
Proporcje obrazu
1920 x 1080 (FHD 1080)
Rozdzielczość
14
Czas reakcji
1 000:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
16,7 mln
Ilość kolorów
1 x Audio out, 1 x RJ-45 LAN, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C)
Gniazda we/wy
Tak
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
REACH, WEEE, RoHS, ErP, CE, UKCA
Certyfikaty
100 x 100
Standard VESA
17.5
Pobór mocy
Kable: zasilający (1.8m) Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Pozostałe: Zasilacz sieciowy Osłona na kable
Akcesoria w zestawie
336
Wysokość
550
Szerokość
28
Głębokość
31
Częstotliwość pozioma min.
83
Częstotliwość pozioma max.
Nie
Bluetooth
Tak
WiFi
Link
Data Act
Tak
Mikrofon
Biały
Kolor
Nie
Regulacja wysokości
Tak
Kensington Security Slot
Nie
Swivel

Specyficzne kody

EAN13
4948570128273
chat Komentarze (0)
Ładowanie...