• Aktualnie wyprzedane
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1… | PartsPC.pl

Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1200:1,Android14,6.5ms ,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSi

3 985,16 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

Aktualnie wyprzedane
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
notifications_active Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1200:1,Android14,6.5ms   ,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSignage2, 4/32GB

Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1200:1,Android14,6.5ms ,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSignage2, 4/32GB

IIYAMA

Kod producenta: LH5066UHSB-B1AG

ProLite LH5066UHSB-B1AG Najpotężniejszy profesjonalny ekran Digital Signage 50" 4K UHD o jasności 800 cd/m2. ProLite LH5066UHSB-B1AG to 50-calowy, potężny ekran digital signage o rozdzielczości 4K UHD, stworzony z myślą o wzniesieniu komunikacji wizualnej Twojej firmy na wyższ...

✓ TFT IPS  |  ✓ 134  |  ✓ 50"

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyTFT IPS
✓
Pobór mocy134
✓
Przekątna ekranu50"
✓
Rozdzielczość3840 x 2160

Opis produktu

ProLite LH5066UHSB-B1AG

Najpotężniejszy profesjonalny ekran Digital Signage 50" 4K UHD o jasności 800 cd/m2.

ProLite LH5066UHSB-B1AG to 50-calowy, potężny ekran digital signage o rozdzielczości 4K UHD, stworzony z myślą o wzniesieniu komunikacji wizualnej Twojej firmy na wyższy poziom. Dzięki systemowi operacyjnemu Android 14 oraz aplikacjom iiControl i iiShare, zarządzanie treścią staje się całkowicie bezwysiłkowe. Urządzenie wyposażono w łączność WiFi do zdalnego przesyłania materiałów, a jego konstrukcja gwarantuje niezawodną pracę w trybie 24/7. Ten wszechstronny monitor o wysokiej jasności wynoszącej 800 cd/m2 doskonale sprawdzi się w handlu detalicznym, korporacjach, branży hotelarskiej czy restauracjach, zapewniając odbiorcom urzekające wrażenia wizualne.

🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Zdjęcia produktu

Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1200:1,Android14,6.5ms   ,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSignage2, 4/32GB - zdjecie 1 Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1200:1,Android14,6.5ms   ,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSignage2, 4/32GB - zdjecie 2 Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1200:1,Android14,6.5ms   ,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSignage2, 4/32GB - zdjecie 3 Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1200:1,Android14,6.5ms   ,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSignage2, 4/32GB - zdjecie 4 Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1200:1,Android14,6.5ms   ,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSignage2, 4/32GB - zdjecie 5 Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1200:1,Android14,6.5ms   ,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSignage2, 4/32GB - zdjecie 6 Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1200:1,Android14,6.5ms   ,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSignage2, 4/32GB - zdjecie 7 Monitor profesjonalny 50 cali LH5066UHSB-B1AG IPS,4k,800cd,1200:1,Android14,6.5ms   ,2xHDMI, USB-C, RJ45, 2xUSB, 2x10W, WiFi, iiSignage2, 4/32GB - zdjecie 8

Specyfikacja techniczna

Etykieta energetycznaPobierz
ModelProLite LH5066UHSB-B1AG
Proporcje obrazu16:9
Przekątna ekranu50"
Typ matrycyTFT IPS
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Technologia podświetlaniaDiody LED
Obszar widzialny w pionie616.41
Obszar widzialny w poziomie1095.94
Plamka matrycy0.285
Rozdzielczość3840 x 2160
Czas reakcji6.5
Jasność800
Kontrast statyczny1 200:1
Częstotliwość pozioma min.57
Częstotliwość pozioma max.62
Kąt widzenia poziomy178
Kąt widzenia pionowy178
Ilość kolorów1,07 mld
Gniazda we/wy2 x HDMI
3 x RS-232 (COM)
2 x 3,5 mm minijack
1 x RJ-45 LAN
2 x USB 2.0
1 x USB (Type C)
Kensington Security SlotNie
BluetoothNie
WiFiTak
Wbudowane głośnikiTak
Wbudowany tuner TVNie
MikrofonNie
PivotNie
SwivelNie
TiltNie
Regulacja wysokościNie
CertyfikatyREACH
CE
TUV
RoHS
WEEE
ErP
Standard VESA400 x 300
Pobór mocy134
Klasa energetycznaG
Akcesoria w zestawieKable: zasilający (1.8m), HDMI (1.8m), RS-232c (1.8m)
Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa
Pozostałe: Uchwyt do montażu na ścianie, prowadnica do montażu na ścianie, śruby, kotwy do śrub, naklejki na otwory na śruby
Pilot: tak (baterie w zestawie)
KolorCzarny
Wysokość644.8
Szerokość1123.5
Głębokość68.5
Waga10.89

Opakowanie

Szerokosc1250 mm
Wysokosc750 mm
Glebokosc115 mm
Waga16000 g
iiyama
LH5066UHSB-B1AG

Opis

10.89
Waga
ProLite LH5066UHSB-B1AG
Model
Pobierz
Etykieta energetyczna
Matowa
Powierzchnia matrycy
Diody LED
Technologia podświetlania
616.41
Obszar widzialny w pionie
1095.94
Obszar widzialny w poziomie
0.285
Plamka matrycy
16:9
Proporcje obrazu
3840 x 2160
Rozdzielczość
6.5
Czas reakcji
1 200:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
1,07 mld
Ilość kolorów
2 x HDMI, 1 x RJ-45 LAN, 3 x RS-232 (COM), 1 x USB (Type C), 2 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy
Tak
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
TUV, REACH, ErP, WEEE, RoHS, CE
Certyfikaty
400 x 300
Standard VESA
134
Pobór mocy
G
Klasa energetyczna
Kable: zasilający (1.8m), HDMI (1.8m), RS-232c (1.8m) Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Pozostałe: Uchwyt do montażu na ścianie, prowadnica do montażu na ścianie, śruby, kotwy do śrub, naklejki na otwory na śruby Pilot...
Akcesoria w zestawie
644.8
Wysokość
1123.5
Szerokość
68.5
Głębokość
57
Częstotliwość pozioma min.
62
Częstotliwość pozioma max.
Nie
Bluetooth
Tak
WiFi
Link
Data Act
Nie
Mikrofon
Czarny
Kolor
Nie
Regulacja wysokości
Nie
Kensington Security Slot
Nie
Swivel

Specyficzne kody

EAN13
4948570128211
chat Komentarze (0)
Ładowanie...