Monitor Odyssey OLED G6 27 cali LS27FG604SUXEN | PartsPC.pl
Monitor Odyssey OLED G6 27 cali LS27FG604SUXEN | PartsPC.pl
Monitor Odyssey OLED G6 27 cali LS27FG604SUXEN | PartsPC.pl
Monitor Odyssey OLED G6 27 cali LS27FG604SUXEN | PartsPC.pl
Monitor Odyssey OLED G6 27 cali LS27FG604SUXEN | PartsPC.pl
Monitor Odyssey OLED G6 27 cali LS27FG604SUXEN | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Monitor Odyssey OLED G6 27 cali LS27FG604SUXEN | PartsPC.pl
Monitor Odyssey OLED G6 27 cali LS27FG604SUXEN | PartsPC.pl
Monitor Odyssey OLED G6 27 cali LS27FG604SUXEN | PartsPC.pl
Monitor Odyssey OLED G6 27 cali LS27FG604SUXEN | PartsPC.pl
Monitor Odyssey OLED G6 27 cali LS27FG604SUXEN | PartsPC.pl
Monitor Odyssey OLED G6 27 cali LS27FG604SUXEN | PartsPC.pl

Monitor Odyssey OLED G6 27 cali LS27FG604SUXEN

2 782,76 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

local_shipping Zamów do 16:00 — wyślemy dzisiaj!
calendar_today Przewidywana dostawa: poniedziałek, 2 listopada (za 3 dni)
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
Loading...
Monitor 27 cali Odyssey G6 OLED 2560x1440 QHD 16:9 2xHDMI 1xDP 2xUSB 3.0 1xUSB-C 0,03ms 500Hz HAS+PIV płaski 3Yd2d (LS27FG604SUXEN)

Monitor 27 cali Odyssey G6 OLED 2560x1440 QHD 16:9 2xHDMI 1xDP 2xUSB 3.0 1xUSB-C 0,03ms 500Hz HAS+PIV płaski 3Yd2d (LS27FG604SUXEN)

Samsung

Kod producenta: LS27FG604SUXEN

Glare Free Graj bez zakłóceń. Technologia Glare Free sprawia, że ekran jest o 54% mniej błyszczący niż konwencjonalna folia antyrefleksyjna, dzięki czemu nie odbija zewnętrznego światła. Teraz możesz pokonać swoich wrogów nawet przy świetle dziennym. VESA DisplayHDR TrueBlack ...

✓ OLED  |  ✓ 27"  |  ✓ 1,07 mld

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyOLED
✓
Przekątna ekranu27"
✓
Ilość kolorów1,07 mld
✓
Powierzchnia matrycyMatowa

Opis produktu

Glare Free

Graj bez zakłóceń. Technologia Glare Free sprawia, że ekran jest o 54% mniej błyszczący niż konwencjonalna folia antyrefleksyjna, dzięki czemu nie odbija zewnętrznego światła. Teraz możesz pokonać swoich wrogów nawet przy świetle dziennym.

VESA DisplayHDR TrueBlack 500

Zanurz się w realistycznym obrazie. Dzięki certyfikatowi TrueBlack 500, monitor gwarantuje ultra-głębokie czernie i maksymalną jasność 1000 nitów, co zapewnia oszałamiający kontrast, żywe światła i bogate kolory - ożywiając każdą klatkę niesamowitymi szczegółami.

Zatwierdzone przez Pantone
Ciesz się wciągającą rozgrywką dzięki precyzyjnemu odwzorowaniu kolorów. Nasz ekran z certyfikatem Pantone może dokładnie odwzorować ponad 2100 kolorów i ponad 110 odcieni SkinTone z biblioteki Pantone. Ponadto doskonały wyświetlacz QD-OLED pomaga ożywić gry, zapewniając wciągające wrażenia z rozgrywki.

Częstotliwość odświeżania 500Hz
Pożegnaj się z zacinaniem i opóźnieniami. Dzięki pierwszemu w historii ekranowi OLED 500Hz możesz cieszyć się płynną rozgrywką z błyskawiczną reakcją.

Czas reakcji 0.03ms
Przenieś swoje sesje gamingowe na nowy poziom. Technologia OLED zapewnia niemal natychmiastowy czas reakcji wynoszący 0,03ms GTG, który pomoże Ci zwyciężyć w każdej grze.

Kompatybilność z G-Sync
Zgodność z technologią G-Sync synchronizuje procesor graficzny i marycę, aby zredukować drgania, opóźnienia ekranu i rozrywanie obrazu. Wraz z AMD FreeSync Premium Pro, tworzy ultra-płynne sceny, które pozwalają zyskać przewagę nad konkurencją.

🛡
Gwarancja producenta
24 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Zdjęcia produktu

Monitor 27 cali Odyssey G6 OLED 2560x1440 QHD 16:9 2xHDMI 1xDP 2xUSB 3.0 1xUSB-C 0,03ms 500Hz HAS+PIV płaski 3Yd2d (LS27FG604SUXEN) - zdjecie 1 Monitor 27 cali Odyssey G6 OLED 2560x1440 QHD 16:9 2xHDMI 1xDP 2xUSB 3.0 1xUSB-C 0,03ms 500Hz HAS+PIV płaski 3Yd2d (LS27FG604SUXEN) - zdjecie 2 Monitor 27 cali Odyssey G6 OLED 2560x1440 QHD 16:9 2xHDMI 1xDP 2xUSB 3.0 1xUSB-C 0,03ms 500Hz HAS+PIV płaski 3Yd2d (LS27FG604SUXEN) - zdjecie 3 Monitor 27 cali Odyssey G6 OLED 2560x1440 QHD 16:9 2xHDMI 1xDP 2xUSB 3.0 1xUSB-C 0,03ms 500Hz HAS+PIV płaski 3Yd2d (LS27FG604SUXEN) - zdjecie 4 Monitor 27 cali Odyssey G6 OLED 2560x1440 QHD 16:9 2xHDMI 1xDP 2xUSB 3.0 1xUSB-C 0,03ms 500Hz HAS+PIV płaski 3Yd2d (LS27FG604SUXEN) - zdjecie 5

Specyfikacja techniczna

Przekątna ekranu27"
Typ matrycyOLED
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Obszar widzialny w poziomie590.42
Czas reakcji0.03
Jasność300
Częstotliwość odświeżania500
Kąt widzenia poziomy178
Ilość kolorów1,07 mld
Kensington Security SlotNie
Wbudowane głośnikiNie
Kamera internetowaTak
MikrofonNie
PivotNie
SwivelTak
Regulacja wysokościTak
Standard VESA100 x 100
Klasa energetycznaG
KolorCzarny
Wysokość353.8
Szerokość611.7
Głębokość z podstawą263.5
Waga3.8
Waga z podstawą6.9

Opakowanie

Szerokosc680 mm
Wysokosc460 mm
Glebokosc190 mm
Waga9250 g
SAMSUNG
LS27FG604SUXEN
30 Przedmioty

Opis

3.8
Waga
Odyssey G6
Model
Pobierz
Etykieta energetyczna
Matowa
Powierzchnia matrycy
Diody LED
Technologia podświetlania
333.72
Obszar widzialny w pionie
590.42
Obszar widzialny w poziomie
16:9
Proporcje obrazu
2560 x 1440
Rozdzielczość
0.03
Czas reakcji
1 000 000:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
1,07 mld
Ilość kolorów
1 x USB (Type B), 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy
Nie
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Tak
Kamera internetowa
UL/C-UL or CSA
Certyfikaty
100 x 100
Standard VESA
140
Pobór mocy
G
Klasa energetyczna
353.8
Wysokość
611.7
Szerokość
49.2
Głębokość
554.2
Wysokość z podstawą
263.5
Głębokość z podstawą
6.9
Waga z podstawą
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Nie
Mikrofon
Czarny
Kolor
Tak
Regulacja wysokości
Nie
Kensington Security Slot
120
Zakres regulacji wysokości
Tak
Swivel

Specyficzne kody

EAN13
8806097455929

verified_user Gwarancja

Dokumenty:

chat Komentarze (0)
Ładowanie...