• Aktualnie wyprzedane
Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU | PartsPC.pl
Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU | PartsPC.pl
Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU | PartsPC.pl
Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU | PartsPC.pl
Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU | PartsPC.pl
Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU | PartsPC.pl
Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU | PartsPC.pl
Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU | PartsPC.pl
Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU | PartsPC.pl
Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU | PartsPC.pl
Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU | PartsPC.pl
Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU | PartsPC.pl
Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU | PartsPC.pl
Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU | PartsPC.pl
Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU | PartsPC.pl

Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU

6 407,06 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6 388,02 zł

Magazyn

Aktualnie wyprzedane
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
notifications_active Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU

Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU

Lenovo

Kod producenta: 64B4XAT1EU

✓ TFT IPS  |  ✓ 39  |  ✓ 39.7''

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyTFT IPS
✓
Pobór mocy39
✓
Przekątna ekranu39.7''
✓
Rozdzielczość5120 x 2160
🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Zdjęcia produktu

Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU - zdjecie 1 Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU - zdjecie 2 Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU - zdjecie 3 Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU - zdjecie 4 Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU - zdjecie 5 Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU - zdjecie 6 Monitor 39.7 cala ThinkVision P40WD-40 64B4XAT1EU - zdjecie 7

Specyfikacja techniczna

Etykieta energetycznaPobierz
ModelThinkVision P40WD-40
Proporcje obrazu21:9
Przekątna ekranu39.7''
Typ matrycyTFT IPS
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Technologia podświetlaniaDiody LED
Obszar widzialny w pionie392
Obszar widzialny w poziomie929.3
Plamka matrycy0.1815
Rozdzielczość5120 x 2160
Zakrzywienie ekranu2500
Czas reakcji6
Jasność400
Kontrast statyczny2 000:1
Częstotliwość odświeżania120
Kąt widzenia poziomy178
Kąt widzenia pionowy178
Ilość kolorów1,07 mld
Gniazda we/wy5 x USB 3.2 Type-A Gen 1
2 x Thunderbolt 4
1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
2 x DisplayPort
2 x USB 3.2 Type-C Gen 1
1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
Kensington Security SlotTak
BluetoothNie
WiFiNie
Wbudowane głośnikiTak
Wbudowany tuner TVNie
MikrofonNie
PivotNie
SwivelTak
TiltTak
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości155
CertyfikatyEPEAT Gold
TUV
RoHS
Energy Star
TCO 10
TCO Edge
Standard VESA100 x 100
Pobór mocy39
Klasa energetycznaF
Akcesoria w zestawieMonitor z podstawą
Kabel DP 1.4 (1,8 m)
Kabel USB-A do USB-B Gen 1 (1,8 m)
Kabel zasilający (1,8 m)
Raport z kalibracji fabrycznej
KolorCzarny
Wysokość419.5
Wysokość (maks.)608.5
Wysokość z podstawą453.5
Szerokość947.6
Głębokość105.3
Głębokość z podstawą227.1
Waga9.7
Waga z podstawą13.5

Opakowanie

Szerokosc1070 mm
Wysokosc525 mm
Glebokosc227 mm
Waga24000 g
Lenovo
64B4XAT1EU

Opis

9.7
Waga
ThinkVision P40WD-40
Model
Pobierz
Etykieta energetyczna
Matowa
Powierzchnia matrycy
Diody LED
Technologia podświetlania
392
Obszar widzialny w pionie
929.3
Obszar widzialny w poziomie
0.1815
Plamka matrycy
21:9
Proporcje obrazu
5120 x 2160
Rozdzielczość
6
Czas reakcji
2 000:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
1,07 mld
Ilość kolorów
5 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 x Thunderbolt 4, 1 x HDMI, 1 x RJ-45 LAN, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
Gniazda we/wy
Tak
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
EPEAT Gold, TUV, RoHS, Energy Star, TCO 10, TCO Edge
Certyfikaty
100 x 100
Standard VESA
39
Pobór mocy
F
Klasa energetyczna
Monitor z podstawą Kabel DP 1.4 (1,8 m) Kabel USB-A do USB-B Gen 1 (1,8 m) Kabel zasilający (1,8 m) Raport z kalibracji fabrycznej
Akcesoria w zestawie
419.5
Wysokość
947.6
Szerokość
105.3
Głębokość
453.5
Wysokość z podstawą
227.1
Głębokość z podstawą
2500
Zakrzywienie ekranu
13.5
Waga z podstawą
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Nie
Mikrofon
608.5
Wysokość (maks.)
Czarny
Kolor
Tak
Regulacja wysokości
Tak
Kensington Security Slot
155
Zakres regulacji wysokości
Tak
Swivel

Specyficzne kody

EAN13
199274964429
chat Komentarze (0)
Ładowanie...