• Aktualnie wyprzedane
Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(c… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(c… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(c… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(c… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(c… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(c… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(c… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(c… | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(c… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(c… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(c… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(c… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(c… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(c… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(c… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(c… | PartsPC.pl

Monitor profesjonalny OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920 x 1080(FHD) Tizen 5.0 3 lata On-Site (LH46OMBEBGBXEN)

15 187,39 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

Aktualnie wyprzedane
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
notifications_active Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920 x 1080(FHD) Tizen 5.0  3 lata On-Site (LH46OMBEBGBXEN)

Monitor profesjonalny OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920 x 1080(FHD) Tizen 5.0 3 lata On-Site (LH46OMBEBGBXEN)

Samsung

Kod producenta: LH46OMBEBGBXEN

Certyfikat UL dla widoczności na zewnątrz przy większej jasności niż 3500 nitów i wydajności 24/7 Zaawansowana dokładność kolorów i jasność, tworząca żywe treści Lepsza widoczność dzięki technologii antyrefleksyjnej Magic Protection Glass Zapobiegaj wilgoci, aby zapewnić optym...

✓ VA  |  ✓ 460  |  ✓ 46"

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyVA
✓
Pobór mocy460
✓
Przekątna ekranu46"
✓
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)

Opis produktu

  • Certyfikat UL dla widoczności na zewnątrz przy większej jasności niż 3500 nitów i wydajności 24/7
  • Zaawansowana dokładność kolorów i jasność, tworząca żywe treści
  • Lepsza widoczność dzięki technologii antyrefleksyjnej Magic Protection Glass
  • Zapobiegaj wilgoci, aby zapewnić optymalną wydajność dzięki ukrytym wentylatorom w dolnej części wyświetlacza
🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta

Zdjęcia produktu

Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920 x 1080(FHD) Tizen 5.0  3 lata On-Site (LH46OMBEBGBXEN) - zdjecie 1 Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920 x 1080(FHD) Tizen 5.0  3 lata On-Site (LH46OMBEBGBXEN) - zdjecie 2 Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920 x 1080(FHD) Tizen 5.0  3 lata On-Site (LH46OMBEBGBXEN) - zdjecie 3 Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920 x 1080(FHD) Tizen 5.0  3 lata On-Site (LH46OMBEBGBXEN) - zdjecie 4 Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920 x 1080(FHD) Tizen 5.0  3 lata On-Site (LH46OMBEBGBXEN) - zdjecie 5 Monitor profesjonalny  OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920 x 1080(FHD) Tizen 5.0  3 lata On-Site (LH46OMBEBGBXEN) - zdjecie 6

Specyfikacja techniczna

ModelOH46B
Przekątna ekranu46"
Typ matrycyVA
Powierzchnia matrycyBłyszcząca
Ekran dotykowyNie
Technologia podświetlaniaDiody LED
Obszar widzialny w pionie572.67
Obszar widzialny w poziomie1018.08
Plamka matrycy0.53
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
Jasność3500
Kontrast statyczny6 000:1
Gniazda we/wy2 x HDMI
1 x RS-232 (COM)
1 x USB 2.0
1 x 3,5 mm minijack
1 x RJ-45 LAN
BluetoothNie
WiFiNie
Wbudowane głośnikiNie
Wbudowany tuner TVNie
PivotNie
CertyfikatyEMC
Standard VESA995 x 500
Pobór mocy460
KolorCzarny
Wysokość623.6
Szerokość1069
Głębokość86
Waga36

Opakowanie

Szerokosc155 mm
Wysokosc750 mm
Glebokosc1118 mm
Waga22000 g
SAMSUNG
LH46OMBEBGBXEN

Opis

36
Waga
OH46B
Model
46 cal
Przekątna ekranu
VA
Typ matrycy
Błyszcząca
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
572.67
Obszar widzialny w pionie
1018.08
Obszar widzialny w poziomie
0.53
Plamka matrycy
1920 x 1080 (FHD 1080)
Rozdzielczość
3500
Jasność
6 000:1
Kontrast statyczny
2 x HDMI, 1 x RS-232 (COM), 1 x USB 2.0, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy
Nie
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Nie
Pivot
EMC
Certyfikaty
995 x 500
Standard VESA
460
Pobór mocy
623.6
Wysokość
1069
Szerokość
86
Głębokość
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Link
Data Act
Czarny
Kolor
39–49″
Wielkość ekranu
VA
Technologia matrycy

Specyficzne kody

EAN13
8806094039474

Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.

Producent:
SAMSUNG
PO Box 12987, D01F5P Dublin (IE)
Osoba/podmiot odpowiedzialny w UE:
SAMSUNG
PO Box 12987, D01F5P Dublin (IE)
www.samsung.com/support
chat Komentarze (0)
Ładowanie...