Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN | PartsPC.pl

Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN

28 199,90 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

local_shipping Zamów do 16:00 — wyślemy dzisiaj!
calendar_today Przewidywana dostawa: piątek, 30 października (jutro)
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
Loading...
Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN

Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN

Samsung

Kod producenta: LH55OHDEBGBXEN

Solidna wytrzymałość i doskonały wyświetlacz na zewnątrz Seria Samsung OHDX została zaprojektowana z myślą o wymagających środowiskach. Nawet w zmiennych warunkach pogodowych zapewnia silną obecność marki i imponujące doświadczenie klienta. Efektywne odprowadzanie ciepła Seria...

✓ 54.6''  |  ✓ 1920 x 1080 (FHD 1080)  |  ✓ 16,7 mln

Najważniejsze informacje

✓
Przekątna ekranu54.6''
✓
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
✓
Ilość kolorów16,7 mln
✓
ModelLH55OHDEBGBXEN

Opis produktu

Solidna wytrzymałość i doskonały wyświetlacz na zewnątrz

Seria Samsung OHDX została zaprojektowana z myślą o wymagających środowiskach. Nawet w zmiennych warunkach pogodowych zapewnia silną obecność marki i imponujące doświadczenie klienta.

Efektywne odprowadzanie ciepła

Seria OHDX wyposażona jest w zaawansowany system chłodzenia, który pozwala na wydajną cyrkulację powietrza. Zapobiega to uszkodzeniom termicznym, które często występują w przypadku wyświetlaczy zewnętrznych o dużej jasności. Skuteczne środki chłodzenia wyświetlacza zapewniają jego stabilną i niezawodną pracę nawet w wymagających środowiskach.

Szkło ochronne przed przegrzaniem

Zwiększ trwałość OHDX dzięki opcjonalnemu kompatybilnemu szkłu ochronnemu. Dzięki ulepszonej strukturze rozpraszania ciepła, OHDX zapewnia niezawodne działanie nawet po dodaniu szkła ochronnego.

Stopień ochrony IP56

Dzięki certyfikowanemu stopniowi ochrony IP56 seria OHDX jest zarówno pyłoszczelna, jak i wodoodporna oraz odporna na wstrząsy fizyczne. W ten sposób wyświetlacz zapewnia stabilną i stałą wydajność nawet w różnych warunkach zewnętrznych.

Certyfikat IK10

Seria OHDX posiada certyfikat IK10, dzięki czemu zapewnia wysoką ochronę przed wandalizmem, wpływami zewnętrznymi i uszkodzeniami fizycznymi - dla niezawodnego użytkowania.

Smukła konstrukcja

Seria OHDX charakteryzuje się eleganckim wyglądem, który można elastycznie dostosować do różnych środowisk zewnętrznych bez konieczności stosowania dodatkowej obudowy.

SmartThings Pro

Samsung SmartThings wykracza teraz poza dom i integruje się ze środowiskami biznesowymi. Łączność SmartThings Pro zapewnia wysoki komfort, bezpieczeństwo i efektywność energetyczną w różnych środowiskach biznesowych, od mniejszych sklepów prywatnych po duże przedsiębiorstwa i hotele.

Samsung VXT

Samsung VXT to rozwiązanie oparte na chmurze, które ma na celu połączenie zarządzania treścią i zdalnego zarządzania urządzeniami. Treści można łatwo tworzyć, zarządzać nimi i odtwarzać je - bez konieczności posiadania dogłębnej wiedzy specjalistycznej. Jednocześnie ustawienia sprzętowe można zdalnie dostosowywać i rozwiązywać potencjalne problemy.

🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta

Zdjęcia produktu

Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN - zdjecie 1 Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN - zdjecie 2 Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN - zdjecie 3 Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN - zdjecie 4 Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN - zdjecie 5 Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN - zdjecie 6 Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN - zdjecie 7 Monitor wielkoformatowy 55 cali OH55DX LH55OHDEBGBXEN - zdjecie 8

Specyfikacja techniczna

ModelLH55OHDEBGBXEN
Proporcje obrazu16:9
Przekątna ekranu54.6''
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Technologia podświetlaniaDiody LED
Obszar widzialny w pionie680.4
Obszar widzialny w poziomie1290.6
Plamka matrycy0.63
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
Jasność3500
Jasność HDR4000
Kontrast statyczny6 000:1
Kąt widzenia poziomy178
Kąt widzenia pionowy178
Ilość kolorów16,7 mln
Gniazda we/wy1 x 3,5 mm minijack
2 x HDMI
2 x USB 2.0
1 x RS-232 (COM)
1 x RJ-45 LAN
Kensington Security SlotTak
BluetoothNie
WiFiNie
Wbudowane głośnikiNie
Wbudowany tuner TVNie
PivotNie
Regulacja wysokościNie
Standard VESA995 x 500
Akcesoria w zestawieInstrukcja szybkiej obsługi
Karta gwarancyjna
Przewód zasilający (3 m)
Pilot zdalnego sterowania
Baterie
KolorCzarny
Wysokość731.4
Szerokość1260.6
Głębokość69
Waga36.7
Pozostałe parametryGeneracja SoC: 10. generacja (Pontus-M)
System operacyjny: Tizen 8.0
Procesor: Czterordzeniowy procesor Cortex A72 1,7 GHz
Pamięć masowa (eMMC): 8 GB (3,88 GB zajęte przez system operacyjny, 4,12 GB dostępne bezpłatnie)

Opakowanie

Szerokosc190 mm
Wysokosc830 mm
Glebokosc1390 mm
Waga42000 g
SAMSUNG
LH55OHDEBGBXEN
8 Przedmioty

Opis

36.7
Waga
LH55OHDEBGBXEN
Model
Generacja SoC: 10. generacja (Pontus-M) System operacyjny: Tizen 8.0 Procesor: Czterordzeniowy procesor Cortex A72 1,7 GHz Pamięć masowa (eMMC): 8 GB (3,88 GB zajęte przez system operacyjny, 4,12 GB dostępne bezpłatnie)
Pozostałe parametry
54.6''
Przekątna ekranu
Matowa
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
680.4
Obszar widzialny w pionie
1290.6
Obszar widzialny w poziomie
0.63
Plamka matrycy
16:9
Proporcje obrazu
1920 x 1080 (FHD 1080)
Rozdzielczość
3500
Jasność
6 000:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
16,7 mln
Ilość kolorów
1 x 3,5 mm minijack, 2 x HDMI, 2 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM), 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy
Nie
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Nie
Pivot
995 x 500
Standard VESA
Instrukcja szybkiej obsługi Karta gwarancyjna Przewód zasilający (3 m) Pilot zdalnego sterowania Baterie
Akcesoria w zestawie
731.4
Wysokość
1260.6
Szerokość
69
Głębokość
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
4000
Jasność HDR
Link
Data Act
Czarny
Kolor
Nie
Regulacja wysokości
Tak
Kensington Security Slot
50″ i więcej
Wielkość ekranu

Specyficzne kody

EAN13
8806095845418

Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.

Producent:
SAMSUNG
PO Box 12987, D01F5P Dublin (IE)
Osoba/podmiot odpowiedzialny w UE:
SAMSUNG
PO Box 12987, D01F5P Dublin (IE)
www.samsung.com/support
chat Komentarze (0)
Ładowanie...