• Aktualnie wyprzedane
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(… | PartsPC.pl

Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920x1080 (FHD) S6 Player (Tizen 4.0) Wi-Fi 3 lata On-Site (L

17 300,77 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

Aktualnie wyprzedane
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
notifications_active Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920x1080 (FHD) S6 Player (Tizen 4.0) Wi-Fi 3 lata On-Site (LH55OMNESGBXEN)

Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920x1080 (FHD) S6 Player (Tizen 4.0) Wi-Fi 3 lata On-Site (LH55OMNESGBXEN)

Samsung

Kod producenta: LH55OMNESGBXEN

Ultra-wysoka jasność podkreśla treść, niezależnie od warunków oświetleniowych Smukły i nowoczesny design, który idealnie pasuje do każdej witryny sklepowej Wytrzymała trwałość z zabezpieczeniem przed kurzem z certyfikatem IP5X i funkcją ochrony przed przegrzaniem Proste zarząd...

✓ E-LED  |  ✓ 450  |  ✓ 55"

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyE-LED
✓
Pobór mocy450
✓
Przekątna ekranu55"
✓
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)

Opis produktu

  • Ultra-wysoka jasność podkreśla treść, niezależnie od warunków oświetleniowych
  • Smukły i nowoczesny design, który idealnie pasuje do każdej witryny sklepowej
  • Wytrzymała trwałość z zabezpieczeniem przed kurzem z certyfikatem IP5X i funkcją ochrony przed przegrzaniem
  • Proste zarządzanie treścią dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu do zarządzania
🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta

Zdjęcia produktu

Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920x1080 (FHD) S6 Player (Tizen 4.0) Wi-Fi 3 lata On-Site (LH55OMNESGBXEN) - zdjecie 1 Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920x1080 (FHD) S6 Player (Tizen 4.0) Wi-Fi 3 lata On-Site (LH55OMNESGBXEN) - zdjecie 2 Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920x1080 (FHD) S6 Player (Tizen 4.0) Wi-Fi 3 lata On-Site (LH55OMNESGBXEN) - zdjecie 3 Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920x1080 (FHD) S6 Player (Tizen 4.0) Wi-Fi 3 lata On-Site (LH55OMNESGBXEN) - zdjecie 4 Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920x1080 (FHD) S6 Player (Tizen 4.0) Wi-Fi 3 lata On-Site (LH55OMNESGBXEN) - zdjecie 5 Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920x1080 (FHD) S6 Player (Tizen 4.0) Wi-Fi 3 lata On-Site (LH55OMNESGBXEN) - zdjecie 6 Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920x1080 (FHD) S6 Player (Tizen 4.0) Wi-Fi 3 lata On-Site (LH55OMNESGBXEN) - zdjecie 7 Monitor profesjonalny OM55N-S 55 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920x1080 (FHD) S6 Player (Tizen 4.0) Wi-Fi 3 lata On-Site (LH55OMNESGBXEN) - zdjecie 8

Specyfikacja techniczna

ModelOM55N-S
Przekątna ekranu55"
Typ matrycyE-LED
Powierzchnia matrycyBłyszcząca
Ekran dotykowyNie
Technologia podświetlaniaDiody LED
Obszar widzialny w pionie680.4
Obszar widzialny w poziomie1209.6
Plamka matrycy0.63
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji6
Jasność4000
Kontrast statyczny6 000:1
Częstotliwość pozioma min.15
Częstotliwość pozioma max.135
Częstotliwość pionowa min.24
Częstotliwość pionowa max.75
Kąt widzenia poziomy178
Kąt widzenia pionowy178
Ilość kolorów16,7 mln
Gniazda we/wy1 x DisplayPort
1 x USB 2.0
1 x RS-232 (COM)
1 x RJ-45 LAN
1 x 3,5 mm minijack
2 x HDMI
BluetoothNie
WiFiNie
Wbudowane głośnikiNie
Wbudowany tuner TVNie
PivotNie
CertyfikatyEMC
Standard VESA400 x 400
Pobór mocy450
KolorCzarny
Wysokość724.2
Szerokość1253.4
Głębokość54.5
Waga23.1

Opakowanie

Szerokosc178 mm
Wysokosc865 mm
Glebokosc1420 mm
Waga23100 g
SAMSUNG
LH55OMNESGBXEN

Opis

23.1
Waga
OM55N-S
Model
55 cal
Przekątna ekranu
E-LED
Typ matrycy
Błyszcząca
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
680.4
Obszar widzialny w pionie
1209.6
Obszar widzialny w poziomie
0.63
Plamka matrycy
1920 x 1080 (FHD 1080)
Rozdzielczość
6
Czas reakcji
4000
Jasność
6 000:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
16,7 mln
Ilość kolorów
1 x DisplayPort, 1 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM), 1 x RJ-45 LAN, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x HDMI
Gniazda we/wy
Nie
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Nie
Pivot
EMC
Certyfikaty
400 x 400
Standard VESA
450
Pobór mocy
724.2
Wysokość
1253.4
Szerokość
54.5
Głębokość
15
Częstotliwość pozioma min.
135
Częstotliwość pozioma max.
24
Częstotliwość pionowa min.
75
Częstotliwość pionowa max.
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Link
Data Act
Czarny
Kolor
50″ i więcej
Wielkość ekranu

Specyficzne kody

EAN13
8806094036138

Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.

Producent:
SAMSUNG
PO Box 12987, D01F5P Dublin (IE)
Osoba/podmiot odpowiedzialny w UE:
SAMSUNG
PO Box 12987, D01F5P Dublin (IE)
www.samsung.com/support
chat Komentarze (0)
Ładowanie...