• Aktualnie wyprzedane
Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7 | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7 | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7 | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7 | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7 | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7 | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7 | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7 | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7 | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7 | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7 | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7 | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7 | PartsPC.pl
Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7 | PartsPC.pl

Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7

1 381,92 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 381,92 zł

Magazyn

Aktualnie wyprzedane
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
notifications_active Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7

Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7

AG NEOVO

Kod producenta: PM-3202

Nowy 32-calowy monitor cyfrowy o przekątnej 1080P z wąską ramką PM-3202 jest wyposażony w łatwy w obsłudze harmonogram odtwarzania zawartości z USB, rozdzielczość Full HD 1920×1080 z technologią Anti-Burn-in, jasność 350 nitów i tryb pracy 16 / 7. Monitor z wąskimi ramkami PM-...

✓ VA  |  ✓ 42  |  ✓ 31.5''

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyVA
✓
Pobór mocy42
✓
Przekątna ekranu31.5''
✓
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)

Opis produktu

Nowy 32-calowy monitor cyfrowy o przekątnej 1080P z wąską ramką PM-3202 jest wyposażony w łatwy w obsłudze harmonogram odtwarzania zawartości z USB, rozdzielczość Full HD 1920×1080 z technologią Anti-Burn-in, jasność 350 nitów i tryb pracy 16 / 7. Monitor z wąskimi ramkami PM-3202 jest idealny do zastosowań w Digital Signage w dowolnym otoczeniu komercyjnym, w tym w restauracjach, sklepach detalicznych, gabinetach medycznych, miejscach spotkań firmowych lub hotelach.

🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Zdjęcia produktu

Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7 - zdjecie 1 Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7 - zdjecie 2 Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7 - zdjecie 3 Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7 - zdjecie 4 Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7 - zdjecie 5

Specyfikacja techniczna

Etykieta energetycznaPobierz
ModelPM-3202
Przekątna ekranu31.5''
Typ matrycyVA
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Technologia podświetlaniaDiody LED
Plamka matrycy0.364
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji5
Jasność350
Kontrast statyczny4 000:1
Częstotliwość pozioma min.28
Częstotliwość pozioma max.92
Częstotliwość pionowa min.48
Częstotliwość pionowa max.85
Kąt widzenia poziomy178
Kąt widzenia pionowy178
Ilość kolorów16,7 mln
Gniazda we/wy1 x RS-232 (COM)
1 x 3,5 mm minijack
1 x USB 2.0
1 x Audio out
1 x 15-pin D-Sub
3 x HDMI
1 x Audio in
BluetoothNie
WiFiNie
Wbudowane głośnikiTak
Wbudowany tuner TVNie
PivotNie
CertyfikatyREACH
UKCA
WEEE
RoHS
CE
FCC Class B
FCC Class A
Standard VESA100 x 100
200 x 200
Pobór mocy42
Klasa energetycznaG
Akcesoria w zestawieBaterie
Kabel HDMI
Kabel zasilający
Skrócona instrukcja obsługi
Pilot
Akcesoria opcjonalneMontaż sufitowy (tylko w orientacji poziomej)
CMP-01 + LMK-02
CMP-01 + WMK-03
Uchwyt ścienny (tylko w orientacji poziomej)
LMA-01
LMA-02
LMK-02
WMA-01
WMK-03
Uchwyt na biurko (tylko w orientacji poziomej)
DMC-01
ES-02
KolorCzarny
Wysokość425.4
Szerokość726.5
Głębokość65.1
Waga5.7
Pozostałe parametryWarunki pracy:
Temperatura: 0°C-40°C (32°F-104°F)
Wilgotność: 20%-80% (bez kondensacji)

Opakowanie

Szerokosc808 mm
Wysokosc534 mm
Glebokosc133 mm
Waga7700 g
AG NEOVO
PM-3202

Opis

5.7
Waga
PM-3202
Model
Warunki pracy: Temperatura: 0°C-40°C (32°F-104°F) Wilgotność: 20%-80% (bez kondensacji)
Pozostałe parametry
Pobierz
Etykieta energetyczna
31.5''
Przekątna ekranu
VA
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
0.364
Plamka matrycy
1920 x 1080 (FHD 1080)
Rozdzielczość
5
Czas reakcji
350
Jasność
4 000:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
16,7 mln
Ilość kolorów
1 x RS-232 (COM), 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 2.0, 1 x Audio out, 1 x 15-pin D-Sub, 3 x HDMI, 1 x Audio in
Gniazda we/wy
Tak
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Nie
Pivot
REACH, UKCA, WEEE, RoHS, CE, FCC Class B, FCC Class A
Certyfikaty
100 x 100, 200 x 200
Standard VESA
42
Pobór mocy
G
Klasa energetyczna
Baterie Kabel HDMI Kabel zasilający Skrócona instrukcja obsługi Pilot
Akcesoria w zestawie
425.4
Wysokość
726.5
Szerokość
65.1
Głębokość
28
Częstotliwość pozioma min.
92
Częstotliwość pozioma max.
48
Częstotliwość pionowa min.
85
Częstotliwość pionowa max.
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Czarny
Kolor
Montaż sufitowy (tylko w orientacji poziomej) CMP-01 + LMK-02 CMP-01 + WMK-03 Uchwyt ścienny (tylko w orientacji poziomej) LMA-01 LMA-02 LMK-02 WMA-01 WMK-03 Uchwyt na biurko (tylko w orientacji poziomej) DMC-01 ES-02
Akcesoria opcjonalne
28–32″
Wielkość ekranu
VA
Technologia matrycy

Specyficzne kody

EAN13
4710739597028
chat Komentarze (0)
Ładowanie...