• Aktualnie wyprzedane
Lenovo Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Lenovo Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU | PartsPC.pl

Lenovo Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU

3 170,38 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 019,39 zł

Magazyn

Aktualnie wyprzedane
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
notifications_active Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU

Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU

Lenovo

Kod producenta: 64A8XAT2EU

✓ TFT IPS  |  ✓ 23  |  ✓ 31.5''

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyTFT IPS
✓
Pobór mocy23
✓
Przekątna ekranu31.5''
✓
Rozdzielczość3840 x 2160
🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Zdjęcia produktu

Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU - zdjecie 1 Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU - zdjecie 2 Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU - zdjecie 3 Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU - zdjecie 4 Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU - zdjecie 5 Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU - zdjecie 6 Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU - zdjecie 7

Specyfikacja techniczna

TCO CertifiedTak
Etykieta energetycznaPobierz
ModelP32UD-40
Proporcje obrazu16:9
Przekątna ekranu31.5''
Typ matrycyTFT IPS
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Technologia podświetlaniaDiody LED
Obszar widzialny w pionie392.2
Obszar widzialny w poziomie697.3
Plamka matrycy0.1815
Rozdzielczość3840 x 2160
Czas reakcji4
Jasność350
Kontrast statyczny1 500:1
Częstotliwość pionowa min.24
Częstotliwość pionowa max.120
Kąt widzenia poziomy178
Kąt widzenia pionowy178
Ilość kolorów1,07 mld
Gniazda we/wy1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
4 x USB 3.2 Type-A Gen 1
1 x USB 3.2 Type-C Gen 1
2 x Thunderbolt 4
1 x DisplayPort
Kensington Security SlotNie
BluetoothNie
WiFiNie
Wbudowane głośnikiNie
Wbudowany tuner TVNie
MikrofonNie
PivotTak
SwivelTak
TiltTak
Regulacja wysokościTak
CertyfikatyEPEAT
TCO
RoHS
Energy Star
Standard VESA100 x 100
Pobór mocy23
Klasa energetycznaE
KolorCzarny
Wysokość413.2
Wysokość z podstawą439.5
Wysokość (maks.)594.5
Szerokość714.3
Głębokość46
Głębokość z podstawą218
Waga5.2
Waga z podstawą8.1

Opakowanie

Szerokosc815 mm
Wysokosc525 mm
Glebokosc160 mm
Waga11320 g
Lenovo
64A8XAT2EU

Opis

Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
CE+WEEE
Uwaga
36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
5.2
Waga
P32UD-40
Model
Pobierz
Etykieta energetyczna
31.5''
Przekątna ekranu
IPS
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
392.2
Obszar widzialny w pionie
697.3
Obszar widzialny w poziomie
0.1815
Plamka matrycy
16:9
Proporcje obrazu
3840 x 2160
Rozdzielczość
4
Czas reakcji
350
Jasność
1 500:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
1,07 mld
Ilość kolorów
1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 1 x HDMI, 1 x RJ-45 LAN, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x Thunderbolt 4, 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy
Nie
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Brak
Kamera internetowa
Tak
Pivot
EPEAT, TCO, RoHS, Energy Star
Certyfikaty
100 x 100
Standard VESA
23
Pobór mocy
E
Klasa energetyczna
Tak
TCO Certified
413.2
Wysokość
714.3
Szerokość
46
Głębokość
439.5
Wysokość z podstawą
218
Głębokość z podstawą
24
Częstotliwość pionowa min.
120
Częstotliwość pionowa max.
8.1
Waga z podstawą
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Nie
Mikrofon
594.5
Wysokość (maks.)
Czarny
Kolor
Tak
Regulacja wysokości
Nie
Kensington Security Slot
Tak
Swivel (obrót lewo/prawo)
Tak
Tilt (pochylenie)
Nie
Mikrofon: monitory
31.5''
Przekątna ekranu 2
4ms
Czas reakcji new
Tak
Swivel
28–32″
Wielkość ekranu
IPS
Technologia matrycy
3840 × 2160
Rozdzielczość monitora

Specyficzne kody

EAN13
199274963675

Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.

Producent:
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road, 999077 Island East, Hong Kong (HK)
chat Komentarze (0)
Ładowanie...