• Aktualnie wyprzedane

IIYAMA Monitor 27 cali XB2797HSN-B1 IPS,FHD,HAS150 ,350cd,1ms HDMI,

873,55 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

Aktualnie wyprzedane
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
notifications_active Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Monitor 27 cali XB2797HSN-B1 IPS,FHD,HAS150 ,350cd,1ms                HDMI, DP,USB-C DOCK 65W, 4xUSB HUB, RJ45

Monitor 27 cali XB2797HSN-B1 IPS,FHD,HAS150 ,350cd,1ms HDMI, DP,USB-C DOCK 65W, 4xUSB HUB, RJ45

IIYAMA

Kod producenta: XB2797HSN-B1

✓ TFT IPS  |  ✓ 17  |  ✓ 27"

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyTFT IPS
✓
Pobór mocy17
✓
Przekątna ekranu27"
✓
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
🛡
Gwarancja producenta
60 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Specyfikacja techniczna

Etykieta energetycznaPobierz
TCO CertifiedTak
ModelProLite XB2797HSN-B1
Proporcje obrazu16:9
Przekątna ekranu27"
Typ matrycyTFT IPS
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Technologia podświetlaniaDiody LED
Obszar widzialny w pionie336.3
Obszar widzialny w poziomie597.9
Plamka matrycy0.311
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji MPRT1
Jasność350
Kontrast statyczny1 500:1
Kontrast dynamiczny80 000 000:1
Częstotliwość pozioma min.30
Częstotliwość pozioma max.115
Kąt widzenia poziomy178
Kąt widzenia pionowy178
Ilość kolorów16,7 mln
Gniazda we/wy1 x DisplayPort
1 x HDMI
3 x USB 3.2 Type-C Gen 1
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
1 x 3,5 mm minijack
1 x RJ-45 LAN
Kensington Security SlotNie
BluetoothNie
WiFiNie
Wbudowane głośnikiTak
Wbudowany tuner TVNie
MikrofonNie
PivotTak
SwivelTak
TiltTak
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości150
CertyfikatyVCCI-B
TCO
TUV
RoHS
EAC
WEEE
REACH
ErP
PSE
UKCA
CE
Standard VESA100 x 100
Pobór mocy17
Klasa energetycznaD
Akcesoria w zestawieKable: zasilający (1,5 m), HDMI (1,5 m), USB-C (1,0 m)
Inne: skrócona instrukcja uruchomienia, instrukcja bezpieczeństwa
KolorCzarny
Wysokość z podstawą403.5
Wysokość (maks.)547.5
Szerokość611.5
Głębokość z podstawą209.5
Waga z podstawą5.4
Informacje o gwarancji5 lat - door to door - zewnętrzna

Opakowanie

Szerokosc140 mm
Wysokosc440 mm
Glebokosc685 mm
Waga8000 g
iiyama
XB2797HSN-B1

Opis

Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
CE+WEEE
Uwaga
60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
ProLite XB2797HSN-B1
Model
Pobierz
Etykieta energetyczna
27 cal
Przekątna ekranu
IPS
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
336.3
Obszar widzialny w pionie
597.9
Obszar widzialny w poziomie
0.311
Plamka matrycy
16:9
Proporcje obrazu
1920 x 1080 (FHD 1080)
Rozdzielczość
350
Jasność
1 500:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
16,7 mln
Ilość kolorów
1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy
Tak
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Brak
Kamera internetowa
Tak
Pivot
RoHS, TUV, REACH, WEEE, UKCA, CE, VCCI-B, TCO, PSE, ErP
Certyfikaty
100 x 100
Standard VESA
17
Pobór mocy
D
Klasa energetyczna
Kable: zasilający (1,5 m), HDMI (1,5 m), USB-C (1,0 m) Inne: skrócona instrukcja uruchomienia, instrukcja bezpieczeństwa
Akcesoria w zestawie
Tak
TCO Certified
611.5
Szerokość
80 000 000:1
Kontrast dynamiczny
403.5
Wysokość z podstawą
209.5
Głębokość z podstawą
30
Częstotliwość pozioma min.
115
Częstotliwość pozioma max.
5.4
Waga z podstawą
5 lat - door to door - zewnętrzna
Informacje o gwarancji
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Link
Data Act
Nie
Mikrofon
547.5
Wysokość (maks.)
Czarny
Kolor
Tak
Regulacja wysokości
Nie
Kensington Security Slot
1
Czas reakcji MPRT
150
Zakres regulacji wysokości
Tak
Swivel (obrót lewo/prawo)
Tak
Tilt (pochylenie)
Nie
Mikrofon: monitory
27''
Przekątna ekranu 2
Tak
Swivel
25–27″
Wielkość ekranu
IPS
Technologia matrycy
1920 × 1080
Rozdzielczość monitora

Specyficzne kody

EAN13
4948570125913

verified_user Gwarancja

Dokumenty:

Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.

Producent:
IIYAMA Corporation
2-3-2 Otemachi, 100004 Tokyo (JP)
Osoba/podmiot odpowiedzialny w UE:
iiyama Deutschland GmbH
Zeppelinstraße 2, 85375 Neufahrn bei Freising (DE)
chat Komentarze (0)
Ładowanie...