• Aktualnie wyprzedane
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU | PartsPC.pl

Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU

860,29 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 860,29 zł

Magazyn

Aktualnie wyprzedane
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
notifications_active Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU

Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU

Lenovo

Kod producenta: 64B6MAT1EU

✓ TFT IPS  |  ✓ 14  |  ✓ 23.8''

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyTFT IPS
✓
Pobór mocy14
✓
Przekątna ekranu23.8''
✓
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Zdjęcia produktu

Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU - zdjecie 1 Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU - zdjecie 2 Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU - zdjecie 3 Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU - zdjecie 4 Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU - zdjecie 5 Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU - zdjecie 6 Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU - zdjecie 7 Monitor 23.8 cala ThinkVision T24-4v 64B6MAT1EU - zdjecie 8

Specyfikacja techniczna

Etykieta energetycznaPobierz
TCO CertifiedTak
ModelT24-4v
Proporcje obrazu16:9
Przekątna ekranu23.8''
Typ matrycyTFT IPS
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Technologia podświetlaniaDiody LED
Obszar widzialny w pionie296.5
Obszar widzialny w poziomie527
Plamka matrycy0.2745
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji6
Jasność250
Kontrast statyczny1 500:1
Częstotliwość odświeżania120
Kąt widzenia poziomy178
Kąt widzenia pionowy178
Ilość kolorów16,7 mln
Gniazda we/wy3 x USB 3.2 Type-A Gen 1
1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x 15-pin D-Sub
1 x USB 3.2 Type-C Gen 1
Kensington Security SlotTak
BluetoothNie
WiFiNie
Wbudowane głośnikiTak
Wbudowany tuner TVNie
Kamera internetowaTak
MikrofonTak
PivotTak
SwivelTak
TiltTak
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości155
CertyfikatyRoHS
Energy Star
EPEAT Gold
TCO Edge
TCO 10
TUV
Standard VESA100 x 100
Pobór mocy14
Klasa energetycznaD
Akcesoria w zestawieMonitor z podstawą
Kabel HDMI 2.0 (1,8 m)
Kabel USB-A do USB-B Gen 1 (1,8 m, 5 Gb/s)
Kabel zasilający (1,8 m)
KolorCzarny
Wysokość362.7
Wysokość (maks.)540.2
Wysokość z podstawą385.2
Szerokość539.8
Głębokość50
Głębokość z podstawą190
Waga3.2
Waga z podstawą5.3

Opakowanie

Szerokosc450 mm
Wysokosc730 mm
Glebokosc111 mm
Waga7700 g
Lenovo
64B6MAT1EU

Opis

Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
CE+WEEE
Uwaga
36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
3.2
Waga
T24-4v
Model
Pobierz
Etykieta energetyczna
23.8''
Przekątna ekranu
IPS
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
296.5
Obszar widzialny w pionie
527
Obszar widzialny w poziomie
0.2745
Plamka matrycy
16:9
Proporcje obrazu
1920 x 1080 (FHD 1080)
Rozdzielczość
6
Czas reakcji
250
Jasność
1 500:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
16,7 mln
Ilość kolorów
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1
Gniazda we/wy
Tak
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Tak
Kamera internetowa
Tak
Pivot
RoHS, Energy Star, EPEAT Gold, TCO Edge, TCO 10, TUV
Certyfikaty
100 x 100
Standard VESA
14
Pobór mocy
D
Klasa energetyczna
Monitor z podstawą Kabel HDMI 2.0 (1,8 m) Kabel USB-A do USB-B Gen 1 (1,8 m, 5 Gb/s) Kabel zasilający (1,8 m)
Akcesoria w zestawie
Tak
TCO Certified
362.7
Wysokość
539.8
Szerokość
50
Głębokość
385.2
Wysokość z podstawą
190
Głębokość z podstawą
5.3
Waga z podstawą
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Tak
Mikrofon
540.2
Wysokość (maks.)
Czarny
Kolor
Tak
Regulacja wysokości
120
120Hz
Częstotliwość odświeżania
Tak
Kensington Security Slot
155
Zakres regulacji wysokości
Tak
Swivel (obrót lewo/prawo)
Tak
Tilt (pochylenie)
Tak
Mikrofon: monitory
Tak
Swivel
23–24″
Wielkość ekranu
IPS
Technologia matrycy
1920 × 1080
Rozdzielczość monitora
101–144 Hz
Odświeżanie ekranu

Specyficzne kody

EAN13
198158207959

Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.

Producent:
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road, 999077 Island East, Hong Kong (HK)
chat Komentarze (0)
Ładowanie...