IIYAMA Monitor 24 cale XB2495WSU-B1 IPS,16:10,350cd,4ms,HDMI, 100Hz,1500:1,

790,11 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

local_shipping Zamów do 16:00 — wyślemy dzisiaj!
calendar_today Przewidywana dostawa: poniedziałek, 2 listopada (za 3 dni)
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
Loading...
Monitor 24 cale XB2495WSU-B1  IPS,16:10,350cd,4ms,HDMI, 100Hz,1500:1, 4xUSB,2x2W,HAS150 (PIVOT)

Monitor 24 cale XB2495WSU-B1 IPS,16:10,350cd,4ms,HDMI, 100Hz,1500:1, 4xUSB,2x2W,HAS150 (PIVOT)

IIYAMA

Kod producenta: XB2495WSU-B1

ProLite XB2495WSU-B1 24-calowy monitor IPS z cienką ramką z czterech stron, rozdzielczością 16:10 WUXGA i podstawką z regulacją wysokości 15 cm Zaprojektowany z myślą o profesjonalistach wymagających precyzji i wydajności, monitor ProLite XB2495WSU-B1 zapewnia dodatkową przest...

✓ TFT IPS  |  ✓ 12  |  ✓ 24.1"

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyTFT IPS
✓
Pobór mocy12
✓
Przekątna ekranu24.1"
✓
Rozdzielczość1920 x 1200 (WUXGA)

Opis produktu

ProLite XB2495WSU-B1

24-calowy monitor IPS z cienką ramką z czterech stron, rozdzielczością 16:10 WUXGA i podstawką z regulacją wysokości 15 cm

Zaprojektowany z myślą o profesjonalistach wymagających precyzji i wydajności, monitor ProLite XB2495WSU-B1 zapewnia dodatkową przestrzeń roboczą w pionie i stałą dokładność odwzorowania kolorów, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań CAD, analizy danych, na uczelniach i w środowiskach korporacyjnych.24-calowy panel IPS o proporcjach 16:10 i rozdzielczości WUXGA (1920 x 1200) zapewnia więcej miejsca na ekranie niż standardowe wyświetlacze Full HD. Oznacza to, że można wyświetlać szczegółowe rysunki, arkusze kalkulacyjne i dokumenty przy mniejszej ilości przewijania i większej klarowności. Technologia IPS zapewnia dokładne, naturalne kolory i szerokie kąty widzenia, dzięki czemu praca wygląda spójnie z każdej perspektywy.Podczas długich dni pracy komfort jest niezbędny. Podstawa z regulacją wysokości o 15 cm z funkcją obrotu i pochylenia pozwala precyzyjnie dostosować położenie ekranu do własnych potrzeb, wspierając lepszą postawę i zmniejszając zmęczenie. Smukła ramka z czterech stron nie tylko nadaje monitorowi nowoczesny, profesjonalny wygląd, ale także sprawia, że idealnie nadaje się on do płynnej konfiguracji wielu monitorów.Niezawodny, wszechstronny i stworzony z myślą o wymagającym profesjonalnym użytkowaniu, monitor XB2495WSU-B1 pomaga pracować wydajniej, zapewniając komfort i precyzję obrazu przez cały dzień.

🛡
Gwarancja producenta
60 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Specyfikacja techniczna

Etykieta energetycznaPobierz
TCO CertifiedTak
ModelProLite XB2495WSU-B1
Proporcje obrazu16:10
Przekątna ekranu24.1"
Typ matrycyTFT IPS
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Technologia podświetlaniaDiody LED
Obszar widzialny w pionie324
Obszar widzialny w poziomie518.4
Plamka matrycy0.27
Rozdzielczość1920 x 1200 (WUXGA)
Czas reakcji4
Jasność350
Kontrast statyczny1 500:1
Kontrast dynamiczny80 000 000:1
Częstotliwość pozioma min.30
Częstotliwość pozioma max.135
Kąt widzenia poziomy178
Kąt widzenia pionowy178
Ilość kolorów16,7 mln
Gniazda we/wy1 x HDMI
1 x 3,5 mm minijack
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1
1 x DisplayPort
1 x USB (Type C)
Kensington Security SlotTak
BluetoothNie
WiFiNie
Wbudowane głośnikiTak
Wbudowany tuner TVNie
MikrofonNie
PivotTak
SwivelTak
TiltTak
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości150
CertyfikatyRoHS
EAC
CE
TUV
ErP
UKCA
WEEE
TCO
REACH
Standard VESA100 x 100
Pobór mocy12
Klasa energetycznaC
Akcesoria w zestawieKabel zasilający (1.8m)
Kabel USB (1.8m)
Kabel HDMI (1.8m)
Skrócona instrukcja obsługi
Instrukcja bezpieczeństwa
KolorCzarny
Wysokość373.5
Wysokość (maks.)521
Szerokość533.5
Głębokość209.5
Waga4.9

Opakowanie

Szerokosc620 mm
Wysokosc440 mm
Glebokosc120 mm
Waga7000 g
iiyama
XB2495WSU-B1
30 Przedmioty

Opis

Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
CE+WEEE
Uwaga
60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
4.9
Waga
ProLite XB2495WSU-B1
Model
Pobierz
Etykieta energetyczna
24.1 cal
Przekątna ekranu
IPS
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
324
Obszar widzialny w pionie
518.4
Obszar widzialny w poziomie
0.27
Plamka matrycy
16:10
Proporcje obrazu
1920 x 1200 (WUXGA)
Rozdzielczość
4
Czas reakcji
350
Jasność
1 500:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
16,7 mln
Ilość kolorów
1 x USB (Type C), 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI
Gniazda we/wy
Tak
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Brak
Kamera internetowa
Tak
Pivot
ErP, CE, WEEE, RoHS, TUV, REACH, TCO, UKCA
Certyfikaty
100 x 100
Standard VESA
12
Pobór mocy
C
Klasa energetyczna
Kabel zasilający (1.8m) Kabel USB (1.8m) Kabel HDMI (1.8m) Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa
Akcesoria w zestawie
Tak
TCO Certified
373.5
Wysokość
533.5
Szerokość
209.5
Głębokość
80 000 000:1
Kontrast dynamiczny
30
Częstotliwość pozioma min.
135
Częstotliwość pozioma max.
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Link
Data Act
Nie
Mikrofon
521
Wysokość (maks.)
Czarny
Kolor
Tak
Regulacja wysokości
Tak
Kensington Security Slot
150
Zakres regulacji wysokości
Tak
Swivel (obrót lewo/prawo)
Tak
Tilt (pochylenie)
Nie
Mikrofon: monitory
Tak
Swivel
25–27″
Wielkość ekranu
IPS
Technologia matrycy
1920 × 1200
Rozdzielczość monitora

Specyficzne kody

EAN13
4948570127641

verified_user Gwarancja

Dokumenty:

Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.

Producent:
IIYAMA Corporation
2-3-2 Otemachi, 100004 Tokyo (JP)
Osoba/podmiot odpowiedzialny w UE:
iiyama Deutschland GmbH
Zeppelinstraße 2, 85375 Neufahrn bei Freising (DE)
chat Komentarze (0)
Ładowanie...