Asus Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz | PartsPC.pl
Asus Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz | PartsPC.pl
Asus Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz | PartsPC.pl
Asus Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz | PartsPC.pl
Asus Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz | PartsPC.pl
Asus Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz | PartsPC.pl
Asus Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Asus Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz | PartsPC.pl
Asus Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz | PartsPC.pl
Asus Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz | PartsPC.pl
Asus Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz | PartsPC.pl
Asus Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz | PartsPC.pl
Asus Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz | PartsPC.pl
Asus Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz | PartsPC.pl

Asus Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz

676,68 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

local_shipping Zamów do 16:00 — wyślemy dzisiaj!
calendar_today Przewidywana dostawa: piątek, 30 października (jutro)
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
Loading...
Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz

Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz

Asus

Kod producenta: VG27AQE5A

VG27AQE5A 27-calowy monitor gamingowy QHD (2560 × 1440) z panelem Fast IPS i odświeżaniem 165 Hz (OC), zaprojektowany dla profesjonalnych graczy i wciągającej rozgrywki. Czas reakcji 0,3 ms GTG (min.) zapewnia płynną rozgrywkę, a technologia ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB)...

✓ TFT IPS  |  ✓ 27"  |  ✓ 16,7 mln

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyTFT IPS
✓
Przekątna ekranu27"
✓
Ilość kolorów16,7 mln
✓
Powierzchnia matrycyMatowa

Opis produktu

VG27AQE5A

  • 27-calowy monitor gamingowy QHD (2560 × 1440) z panelem Fast IPS i odświeżaniem 165 Hz (OC), zaprojektowany dla profesjonalnych graczy i wciągającej rozgrywki.
  • Czas reakcji 0,3 ms GTG (min.) zapewnia płynną rozgrywkę, a technologia ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) dodatkowo redukuje smużenie i efekt ghostingu.
  • Kompatybilny z NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync Premium oraz z ekskluzywną technologią Variable Overdrive, co zapewnia płynny obraz bez rozrywania.
  • DisplayWidget Center umożliwia łatwą regulację ustawień monitora za pomocą myszy.
  • Technologia TUF Gaming A.I. z funkcjami wspomaganymi sztuczną inteligencją poprawia doświadczenia gamingowe użytkownika.
🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Zdjęcia produktu

Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz - zdjecie 1 Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz - zdjecie 2 Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz - zdjecie 3 Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz - zdjecie 4 Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz - zdjecie 5 Monitor 27 cali VG27AQE5A IPS QHD HDMI USB DP 165Hz - zdjecie 6

Specyfikacja techniczna

Przekątna ekranu27"
Typ matrycyTFT IPS
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Obszar widzialny w poziomie596.74
Czas reakcji0.3
Jasność300
Częstotliwość odświeżania165
Częstotliwość pozioma min.30
Częstotliwość pionowa min.48
Kąt widzenia poziomy178
Ilość kolorów16,7 mln
Kensington Security SlotTak
Wbudowane głośnikiTak
SwivelNie
PivotNie
Regulacja wysokościNie
Standard VESA100 x 100
Klasa energetycznaD
Akcesoria w zestawieKabel DisplayPort
Przewód zasilający
KolorCzarny
Wysokość369
Szerokość615
Głębokość z podstawą193
Waga3.9
Waga z podstawą4.7

Opakowanie

Szerokosc670 mm
Wysokosc440 mm
Glebokosc170 mm
Waga6000 g
Asus
VG27AQE5A
20 Przedmioty

Opis

Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
CE+WEEE
Uwaga
36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
3.9
Waga
VG27AQE5A
Model
Pobierz
Etykieta energetyczna
27 cal
Przekątna ekranu
IPS
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
335.66mm
Obszar widzialny w pionie
596.74
Obszar widzialny w poziomie
0.2331mm
Plamka matrycy
16:9
Proporcje obrazu
2560 x 1440 (QHD)
Rozdzielczość
0.3
Czas reakcji
300
Jasność
1 500:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178°
Kąt widzenia pionowy
16,7 mln
Ilość kolorów
1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
2 x HDMI
Gniazda we/wy
Tak
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Brak
Kamera internetowa
Nie
Pivot
AMD FreeSync
FSC Mix
G-SYNC
TUV
Certyfikaty
100 x 100
Standard VESA
16W
Pobór mocy
D
Klasa energetyczna
Kabel DisplayPort Przewód zasilający
Akcesoria w zestawie
369
Wysokość
615
Szerokość
59mm
Głębokość
453mm
Wysokość z podstawą
193
Głębokość z podstawą
30
Częstotliwość pozioma min.
280kHz
Częstotliwość pozioma max.
48
Częstotliwość pionowa min.
165Hz
Częstotliwość pionowa max.
4.7
Waga z podstawą
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Link
Data Act
Czarny
Kolor
Nie
Regulacja wysokości
165
165Hz
Częstotliwość odświeżania
Tak
Kensington Security Slot
Nie
Swivel (obrót lewo/prawo)
Nie
Tilt (pochylenie)
Nie
Swivel
25–27″
Wielkość ekranu
IPS
Technologia matrycy
2560 × 1440
Rozdzielczość monitora
145–180 Hz
Odświeżanie ekranu

Specyficzne kody

EAN13
4711636236980

verified_user Gwarancja

Dokumenty:

Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.

Producent:
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist, 112 Taipei City (TW)
Osoba/podmiot odpowiedzialny w UE:
ASUS Computer GmbH
Harkortstr. 21-23, 40880 Ratingen (DE)
www.asus.com/support/product/contactus/services/questionform/
chat Komentarze (0)
Ładowanie...