AG NEOVO Monitor 23.8 cala LA-2403 IPS FHD 100Hz HDMI DP VGA… | PartsPC.pl
AG NEOVO Monitor 23.8 cala LA-2403 IPS FHD 100Hz HDMI DP VGA… | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
AG NEOVO Monitor 23.8 cala LA-2403 IPS FHD 100Hz HDMI DP VGA… | PartsPC.pl
AG NEOVO Monitor 23.8 cala LA-2403 IPS FHD 100Hz HDMI DP VGA… | PartsPC.pl

AG NEOVO Monitor 23.8 cala LA-2403 IPS FHD 100Hz HDMI DP VGA

358,16 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

Ostatnie sztuki w magazynie
local_shipping Zamów do 16:00 — wyślemy dzisiaj!
calendar_today Przewidywana dostawa: poniedziałek, 2 listopada (za 3 dni)
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
Loading...
Monitor 23.8 cala LA-2403 IPS FHD 100Hz HDMI DP VGA

Monitor 23.8 cala LA-2403 IPS FHD 100Hz HDMI DP VGA

AG NEOVO

Kod producenta: LA-2403

✓ TFT IPS  |  ✓ 14  |  ✓ 23.8''

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyTFT IPS
✓
Pobór mocy14
✓
Przekątna ekranu23.8''
✓
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Zdjęcia produktu

Monitor 23.8 cala LA-2403 IPS FHD 100Hz HDMI DP VGA - zdjecie 1 Monitor 23.8 cala LA-2403 IPS FHD 100Hz HDMI DP VGA - zdjecie 2

Specyfikacja techniczna

Etykieta energetycznaPobierz
ModelLA-2403
Proporcje obrazu16:9
Przekątna ekranu23.8''
Typ matrycyTFT IPS
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Technologia podświetlaniaDiody LED
Plamka matrycy0.275
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji5
Jasność250
Kontrast dynamiczny20 000 000:1
Częstotliwość odświeżania100
Częstotliwość pozioma min.30
Częstotliwość pozioma max.113
Częstotliwość pionowa min.50
Częstotliwość pionowa max.100
Kąt widzenia poziomy178
Kąt widzenia pionowy178
Ilość kolorów16,7 mln
Gniazda we/wy1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x 15-pin D-Sub
Kensington Security SlotTak
BluetoothNie
WiFiNie
Wbudowane głośnikiTak
Wbudowany tuner TVNie
PivotNie
Regulacja wysokościNie
CertyfikatyWEEE
RoHS
EAC
FCC
ICES 003
LVD
REACH
Standard VESA75 x 75
Pobór mocy14
Klasa energetycznaD
KolorCzarny
Wysokość322.3
Wysokość z podstawą424.2
Szerokość541.9
Głębokość48.2
Głębokość z podstawą180.8
Waga2.8
Waga z podstawą3.3

Opakowanie

Szerokosc600 mm
Wysokosc405 mm
Glebokosc120 mm
Waga4500 g
AG NEOVO
LA-2403
1 Przedmiot

Opis

Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
CE+WEEE
Uwaga
36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
2.8
Waga
LA-2403
Model
Pobierz
Etykieta energetyczna
23.8''
Przekątna ekranu
IPS
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
0.275
Plamka matrycy
16:9
Proporcje obrazu
1920 x 1080 (FHD 1080)
Rozdzielczość
5
Czas reakcji
250
Jasność
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
16,7 mln
Ilość kolorów
1 x 3,5 mm minijack, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x 15-pin D-Sub
Gniazda we/wy
Tak
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Brak
Kamera internetowa
Nie
Pivot
WEEE, RoHS, EAC, FCC, ICES 003, LVD, REACH
Certyfikaty
75 x 75
Standard VESA
14
Pobór mocy
D
Klasa energetyczna
322.3
Wysokość
541.9
Szerokość
48.2
Głębokość
20 000 000:1
Kontrast dynamiczny
424.2
Wysokość z podstawą
180.8
Głębokość z podstawą
30
Częstotliwość pozioma min.
113
Częstotliwość pozioma max.
50
Częstotliwość pionowa min.
100
Częstotliwość pionowa max.
3.3
Waga z podstawą
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Czarny
Kolor
Nie
Regulacja wysokości
100
100Hz
Częstotliwość odświeżania
Tak
Kensington Security Slot
23–24″
Wielkość ekranu
IPS
Technologia matrycy
1920 × 1080
Rozdzielczość monitora
76–100 Hz
Odświeżanie ekranu

Specyficzne kody

EAN13
4710739598292
chat Komentarze (0)
Ładowanie...