• Aktualnie wyprzedane
Acer Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA | PartsPC.pl
Acer Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA | PartsPC.pl
Acer Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA | PartsPC.pl
Acer Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA | PartsPC.pl
Acer Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA | PartsPC.pl
Acer Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA | PartsPC.pl
Acer Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA | PartsPC.pl
Acer Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA | PartsPC.pl
Acer Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Acer Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA | PartsPC.pl
Acer Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA | PartsPC.pl
Acer Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA | PartsPC.pl
Acer Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA | PartsPC.pl
Acer Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA | PartsPC.pl
Acer Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA | PartsPC.pl
Acer Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA | PartsPC.pl
Acer Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA | PartsPC.pl
Acer Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA | PartsPC.pl

Acer Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA

393,54 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

Aktualnie wyprzedane
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
notifications_active Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA

Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA

Acer

Kod producenta: UM.QB2EE.602

✓ TFT IPS  |  ✓ 9  |  ✓ 23.8''

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyTFT IPS
✓
Pobór mocy9
✓
Przekątna ekranu23.8''
✓
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Zdjęcia produktu

Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA - zdjecie 1 Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA - zdjecie 2 Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA - zdjecie 3 Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA - zdjecie 4 Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA - zdjecie 5 Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA - zdjecie 6 Monitor 23.8 cala CB242YP6BIPR IPS 144Hz HDMI DP VGA - zdjecie 7

Specyfikacja techniczna

Etykieta energetycznaPobierz
ModelCB242YP6BIPR
Proporcje obrazu16:9
Przekątna ekranu23.8''
Typ matrycyTFT IPS
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Technologia podświetlaniaDiody LED
Obszar widzialny w pionie296
Obszar widzialny w poziomie527
Plamka matrycy0.275
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji1
Jasność250
Kontrast statyczny1 500:1
Częstotliwość odświeżania144
Częstotliwość pozioma min.31.469
Częstotliwość pozioma max.159.837
Częstotliwość pionowa min.48
Częstotliwość pionowa max.144
Kąt widzenia poziomy178
Kąt widzenia pionowy178
Ilość kolorów16,7 mln
Gniazda we/wy1 x 15-pin D-Sub
1 x HDMI
1 x DisplayPort
Kensington Security SlotTak
BluetoothNie
WiFiNie
Wbudowane głośnikiNie
Wbudowany tuner TVNie
MikrofonNie
PivotTak
SwivelTak
TiltTak
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości165
CertyfikatyTCO
EPEAT Gold
Standard VESA100 x 100
Pobór mocy9
Klasa energetycznaB
Akcesoria w zestawieMonitor
Przewód zasilania (EU)
Kabel HDMI
KolorCzarny
Wysokość318.8
Wysokość z podstawą535.94
Szerokość539.5
Głębokość49.5
Głębokość z podstawą245.11
Waga2.64
Waga z podstawą4.99

Opakowanie

Szerokosc630 mm
Wysokosc420 mm
Glebokosc145 mm
Waga7000 g
Acer
UM.QB2EE.602

Opis

Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
CE+WEEE
Uwaga
36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
2.64
Waga
CB242YP6BIPR
Model
Pobierz
Etykieta energetyczna
23.8''
Przekątna ekranu
IPS
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
296
Obszar widzialny w pionie
527
Obszar widzialny w poziomie
0.275
Plamka matrycy
16:9
Proporcje obrazu
1920 x 1080 (FHD 1080)
Rozdzielczość
1
Czas reakcji
250
Jasność
1 500:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
16,7 mln
Ilość kolorów
1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy
Nie
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Brak
Kamera internetowa
Tak
Pivot
TCO, EPEAT Gold
Certyfikaty
100 x 100
Standard VESA
9
Pobór mocy
B
Klasa energetyczna
Monitor Przewód zasilania (EU) Kabel HDMI
Akcesoria w zestawie
318.8
Wysokość
539.5
Szerokość
49.5
Głębokość
535.94
Wysokość z podstawą
245.11
Głębokość z podstawą
31.469
Częstotliwość pozioma min.
159.837
Częstotliwość pozioma max.
48
Częstotliwość pionowa min.
144
Częstotliwość pionowa max.
4.99
Waga z podstawą
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Link
Data Act
Nie
Mikrofon
Czarny
Kolor
Tak
Regulacja wysokości
144
144Hz
Częstotliwość odświeżania
Tak
Kensington Security Slot
165
Zakres regulacji wysokości
Tak
Swivel (obrót lewo/prawo)
Tak
Tilt (pochylenie)
Tak
Swivel
23–24″
Wielkość ekranu
IPS
Technologia matrycy
1920 × 1080
Rozdzielczość monitora
101–144 Hz
Odświeżanie ekranu

Specyficzne kody

EAN13
4711474703200

verified_user Gwarancja

Dokumenty:

Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.

Producent:
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi, 221 Taiwan, New Taipei City (TW)
Osoba/podmiot odpowiedzialny w UE:
Acer Italy S.r.l.
Viale delle Industrie 1/A, 20044 Arese (IT)
chat Komentarze (0)
Ładowanie...