Benq Monitor 27 cali GW2790TC LED 5ms/144Hz/IPS/HDMI
Benq Monitor 27 cali GW2790TC LED 5ms/144Hz/IPS/HDMI Benq Monitor 27 cali GW2790TC LED 5ms/144Hz/IPS/HDMI to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 27 cali GW2790TC LED 5ms/144Hz/IPS/HDMI
Benq Monitor 27 cali GW2790TC LED 5ms/144Hz/IPS/HDMI to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C). Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C).
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI |
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 144Hz |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C) |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 64.7mm |
| Głębokość z podstawą | 241.6mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Biały |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | GW2790TC |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 12W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Swivel (obrót lewo/prawo) | Tak |
| Szerokość | 611.9mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 4.2kg |
| Waga z podstawą | 6.7kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 355.5mm |
| Wysokość (maks.) | 547.3mm |
| Wysokość z podstawą | 397.3mm |
| Zakres regulacji wysokości | 150mm |
Opis
Czarny
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB (Type C)
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755096990
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także