Benq Monitor 27 cali MA270UP 4K IPS 5ms/IPS/HDMI/USB
Benq Monitor 27 cali MA270UP 4K IPS 5ms/IPS/HDMI/USB Benq Monitor 27 cali MA270UP 4K IPS 5ms/IPS/HDMI/USB to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 27 cali MA270UP 4K IPS 5ms/IPS/HDMI/USB
Benq Monitor 27 cali MA270UP 4K IPS 5ms/IPS/HDMI/USB to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB (Type C), 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB (Type C), 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB (Type C), 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 83.5mm |
| Głębokość z podstawą | 220.2mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 450nits |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Model | MA270UP |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 40W |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Proporcje obrazu | 16:9, 1:1 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Swivel (obrót lewo/prawo) | Tak |
| Szerokość | 613.8mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 5.14kg |
| Waga z podstawą | 8.2kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 367.7mm |
| Wysokość (maks.) | 560.1mm |
| Wysokość z podstawą | 445.1mm |
| Zakres regulacji wysokości | 115mm |
Opis
16:9
2 x HDMI
2 x USB (Type C)
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755097577
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także