IIYAMA Monitor 23.8 cala ProLite S2425AS-B1 IPS,FHD,A14,24/7,RJ45,
IIYAMA Monitor 23.8 cala ProLite S2425AS-B1 IPS,FHD,A14,24/7,RJ45, IIYAMA Monitor 23.8 cala ProLite S2425AS-B1 IPS,FHD,A14,24/7,RJ45, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 23.8 cala ProLite S2425AS-B1 IPS,FHD,A14,24/7,RJ45,
IIYAMA Monitor 23.8 cala ProLite S2425AS-B1 IPS,FHD,A14,24/7,RJ45, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel zasilający 1.8 m. Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C), 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C), 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający 1.8 m |
| Czas reakcji new | 14ms |
| Częstotliwość pozioma max. | 83kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 31kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C), 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 28mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 500cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | ProLite S2425AS-B1P |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527mm |
| Plamka matrycy | 0.275mm |
| Pobór mocy | 17.5W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 549.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 4.24kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wysokość | 336mm |
Opis
1 x RJ-45 LAN
1 x USB (Type C)
1 x USB 2.0
1 x USB 3.2 Type-A Gen 1
EAC
ErP
REACH
RoHS
UKCA
WEEE
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570127184
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także