Loading...
Żywe kolory na całym ekranie
IPS Panel
Stała wydajność dla wszystkich typów treści
Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Pozostań zanurzony podczas grania w gry, oglądania filmów lub pracy nad kreatywnymi projektami. Częstotliwość odświeżania 100 Hz zmniejsza opóźnienia i rozmycie ruchu, dzięki czemu niczego nie przegapisz podczas pokonywania zakrętów.
Większa moc w grach
Tryb gry
Przyjazny dla oczu
Tryb oszczędzania oczu i zmniejszone migotanie ekranu
Nowoczesna estetyka
Super smukła konstrukcja
Połącz się z większą liczbą
Wiele połączeń
SAMSUNG
LS24D304GAUXEN
30 Przedmioty
Opis
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
CE+WEEE
Uwaga
36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
2kg
Waga
Essential S3 S30GD
Model
Etykieta energetyczna
24"
Przekątna ekranu
IPS
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
296.46mm
Obszar widzialny w pionie
527.04mm
Obszar widzialny w poziomie
16:9
Proporcje obrazu
1920 x 1080 (FHD 1080)
Rozdzielczość
5 ms
Czas reakcji
250cd/m²
Jasność
Kontrast statyczny
Kąt widzenia poziomy
Kąt widzenia pionowy
16,7 mln
Ilość kolorów
1 x 15-pin D-Sub
1 x HDMI
Gniazda we/wy
Nie
Wbudowane głośniki
Wbudowany tuner TV
Brak
Kamera internetowa
Pivot
100 x 100
Standard VESA
15W
Pobór mocy
E
Klasa energetyczna
Przewód HDMI Przewód zasilający
Akcesoria w zestawie
320.4mm
Wysokość
540.7mm
Szerokość
36.2mm
Głębokość
Mega Contrast
Kontrast dynamiczny
428.5mm
Wysokość z podstawą
175.1mm
Głębokość z podstawą
2.4kg
Waga z podstawą
Bluetooth
WiFi
Regulacja wysokości
100Hz