Philips Monitor 31.5 cala 32E1N3100LA VA 75Hz HDMIx2 VGA
warehouse Wybierz magazyn
Philips Monitor 31.5 cala 32E1N3100LA VA 75Hz HDMIx2 VGA Philips Monitor 31.5 cala 32E1N3100LA VA 75Hz HDMIx2 VGA to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Philips Monitor 31.5 cala 32E1N3100LA VA 75Hz HDMIx2 VGA
Philips Monitor 31.5 cala 32E1N3100LA VA 75Hz HDMIx2 VGA to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Monitor z podstawą Przewód HDMI Przewód zasilania . Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x Audio in. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Pozostałe parametry: Wbudowane głośniki 5 W x 2.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x Audio in.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Monitor z podstawą Przewód HDMI Przewód zasilania |
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 75Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x Audio in |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 62mm |
| Głębokość z podstawą | 248mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | 32E1N3100LA |
| Obszar widzialny w pionie | 392.85mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 698.4mm |
| Plamka matrycy | 0.36375mm |
| Pobór mocy | 27W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pozostałe parametry | Wbudowane głośniki 5 W x 2 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 715mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga | 5.78kg |
| Waga z podstawą | 7.5kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 420mm |
| Wysokość z podstawą | 514mm |
Opis
1 x Audio in
1 x Audio out
2 x HDMI
CE
FCC Class B
ICES 003
RoHS
Specyficzne kody
- EAN13
- 8712581804947
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także