AOC Monitor 26.5 cala Q27G4SDR QD-OLED 360Hz HDMIx2 DP Pivot
AOC Monitor 26.5 cala Q27G4SDR QD-OLED 360Hz HDMIx2 DP Pivot AOC Monitor 26.5 cala Q27G4SDR QD-OLED 360Hz HDMIx2 DP Pivot to monitor z matrycą QD OLED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
AOC Monitor 26.5 cala Q27G4SDR QD-OLED 360Hz HDMIx2 DP Pivot
AOC Monitor 26.5 cala Q27G4SDR QD-OLED 360Hz HDMIx2 DP Pivot to monitor z matrycą QD OLED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel HDMI: 1,8 m Kabel Displayport: 1,8 m Kabel do podłączania urządzeń peryferyjnych USB-B: USB-B do A 1,8 m Kabel zasilający . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI: 1,8 m Kabel Displayport: 1,8 m Kabel do podłączania urządzeń peryferyjnych USB-B: USB-B do A 1,8 m Kabel zasilający |
| Czas reakcji new | 0.03ms |
| Częstotliwość odświeżania | 360Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 360Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 510kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 58.2mm |
| Głębokość z podstawą | 207.7mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 1000cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Model | Q27G4SDR |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.2292mm |
| Pobór mocy | 25W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 26.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 609.3mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Waga | 4.99kg |
| Waga z podstawą | 6.87kg |
| Wysokość | 357.7mm |
| Wysokość (maks.) | 537.4mm |
| Wysokość z podstawą | 407.4mm |
| Zakres regulacji wysokości | 130mm |
Opis
1 x DisplayPort
1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
2 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
CE
CEC
EAC
FCC (jeśli nie ma podanej klasy)
ISO 9241-307
REACH
RoHS
TUV
UKCA
WEEE
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986183048
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także