HP Inc. Monitor S5 Pro 524pf FHD MNTR 9D9L6UT ABB
warehouse Wybierz magazyn
HP Inc. Monitor S5 Pro 524pf FHD MNTR 9D9L6UT ABB HP Inc. Monitor S5 Pro 524pf FHD MNTR 9D9L6UT ABB to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
HP Inc. Monitor S5 Pro 524pf FHD MNTR 9D9L6UT ABB
HP Inc. Monitor S5 Pro 524pf FHD MNTR 9D9L6UT ABB to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 4 x USB 2.0. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 4 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość pionowa max. | 100Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 120kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 4 x USB 2.0 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 47.2mm |
| Głębokość z podstawą | 189.5mm |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Srebrny |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | HP 524pf |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.28mm |
| Pobór mocy | 22W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Szerokość | 539.4mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 3.4kg |
| Waga z podstawą | 4.9kg |
| Wysokość | 314.3cm |
| Wysokość z podstawą | 503.2mm |
| Zakres regulacji wysokości | 150mm |
Opis
Srebrny
1 x HDMI
1 x USB (Type B)
4 x USB 2.0
Specyficzne kody
- EAN13
- 198122902330
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także